Nyílt titkok (2019)

Das perfekte Geheimnis

Vélemények: Nyílt titkok (2019)

H.a.n.n.a   2022. 01. 30.

Az nem egyedi, hogy egy filmet minden nemzet megcsinál magának. A szereposztása nagyon tetszett. A történet érdekes volt, és van mondanivalója.

Szilonka   2021. 12. 26.

A magyar koppintás német koppintása. Nekem a sajátunk jobban tetszett.

gilanyii   2020. 08. 20.

Az év legnagyobb pozitív csalódása. Nem vártam tőle sokat, ellenben sok jót hallottam róla, így gondoltam, üsse kő, adjunk neki esélyt. Azt mondhatom, hogy kimondottan jó döntés volt.

Keiichi Tsuchiya   2020. 02. 08.

Olcsó, ötlettelen vígjáték, nem tudom, mi tetszik rajta a többségnek, de én csak feszengtem rajta...

Hajdu Balázs   2020. 10. 26.

Vicc

Leszámítva, hogy a magyarokat lekopizták, a BÚÉK is egész jó.

Tibor   2020. 09. 16.

Alapvetően nem rajongok a német filmekért, de ez most nálam abszolút betalált. Az elejétől a végéig lekötött, szórakoztatott és úgy általában, jól össze volt rakva. Nézd meg a trailert, és ha bejön, amit látsz, a végeredmény is tetszeni fog, ezt garantálom.

ZOL   2020. 01. 22.

Érdekes film, lehetett volna belőle egy elég komoly dráma is, de ennek az alapsztorinak jól áll egy a vígjáték megközelítés is. Röviden és velősen: mi élveztük, merem ajánlani.

tamas0119   2020. 08. 19.

Nem hittem, hogy egy német filmre fogom ezt mondani, de eddig nálam ez az év vígjátéka, ráadásul magasan. Okos, humoros és megvan benne minden, ami ahhoz, kell, hogy egy másfél órára kikapcsolódj vele, ehhez nincs mit hozzáfűzni. Megtekintése erősen ajánlott!