Álommeló

Artemisia   2020. 01. 08.

legújabb vélemény a nap véleménye

A hollywoodi romantikus vígjátékok új iránya

Hollywood kezdi ismét felfedezni magának a '90-es és 2000-es évek elején virágkorukat élő romantikus komédiákat. Ennek a reneszánsznak az egyik legfrissebb terméke az Álommeló. Noha vegyes kritikákat kapott, én azt mondom, a műfajra van és lesz is ig... teljes kritika»

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Az előzetese alapján nagyon felkeltette a figyelmemet ez a film, már alig várom, hogy láthassam. A szereplő felhozatal is jónak ígérkezik. Remélem nem csalódok benne.

indingo   2019. 08. 17.

Nagyon gyermeteg a története, mintha egy 10 éves írta volna. Csak úgy felveszik az embert egy neves céghez, mindenféle kamú önéletrajzzal. Számomra nem volt hihető a story.

Timcsi   2019. 01. 21.

Popó kerek, a történet kevésbé

Az előzetes alapján egy Disney tündérmese érzetét kelti bennünk a film. Valami mesés, de életszagú történetről kezdünk fantáziálni. Egy átlagos lány egy nem várt lehetőséghez jut. Barátai mindvégig támogatják, talán valóra válik az álma és még a szer... teljes kritika»

TomÁcs   2019. 09. 19.

Többet vártam a filmtől. A története elég savanyú, lassú, sok minden nem történik benne.

VvV   2018. 12. 22.

Sok eredeti ötlet vagy újdonság nincs benne. A története gyengécske és még nem is humoros.

Bazzzsi   2019. 01. 05.

Egyszernézős történet. Kicsit az érzéseinkre próbáltak hatni, kicsit már erőszakosan.

Leah Remini
Alan Aisenberg
Leah Remini
Alan Aisenberg
Jennifer Lopez

A film összbevétele 51 705 193 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 173 125 389 forintot termelt. A hazai mozik összesen 72 159 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Peter Segal rendező egy interjúban elmondta, hogy az Álommeló stábja került hozzá a legközelebb az eddigi pályafutása során.

Az Álommeló főszerepét eredetileg Julia Roberts alakította volna, de végül Jennifer Lopez lett a befutó.

Peter Segal rendező 10. egészestés filmje.

A filmet gyártó stúdió 2017. júniusában jelentette be, hogy a főszerepre leszerződtették Jennifer Lopezt.

A film forgatása 2017. október 23-án kezdődött meg Queensben, New Yorkban. A stáb dolgozott Bronxban, de egyes jeleneteket Michael Jordan éttermében, a Grand Central Terminalban vettek fel. A forgatás 2017. december 15-én ért véget.

Jennifer Lopez továbbra sem ciki, ha romkomról van szó, az Álommeló főszereplőjeként profin megfutja a tőle elvárható kötelező köröket. több»