Álommeló (2018)

Alan Aisenberg
Leah Remini
Alan Aisenberg

kevelin   2021. 08. 16.

Unalmas, közhelyes. A vicces nekem inkább fárasztó és bugyuta volt. Sokkal többet vártam JLo-tól. Ezt talán nem kellett volna bevállalni.

Artemisia   2020. 01. 08.

A hollywoodi romantikus vígjátékok új iránya

Hollywood kezdi ismét felfedezni magának a '90-es és 2000-es évek elején virágkorukat élő romantikus komédiákat. Ennek a reneszánsznak az egyik legfrissebb terméke az Álommeló. Noha vegyes kritikákat kapott, én azt mondom, a műfajra van és lesz is ig... teljes kritika»

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Az előzetese alapján nagyon felkeltette a figyelmemet ez a film, már alig várom, hogy láthassam. A szereplő felhozatal is jónak ígérkezik. Remélem nem csalódok benne.

indingo   2019. 08. 17.

Nagyon gyermeteg a története, mintha egy 10 éves írta volna. Csak úgy felveszik az embert egy neves céghez, mindenféle kamú önéletrajzzal. Számomra nem volt hihető a story.

Ms. Akárki   2019. 07. 26.

Nagyon tetszett. Az erős nő megtestesítője Jennifer Lopez és ez a filmbe is kivetül. Még fiatalkorában kényszerűségből örökbeadta gyermekét és hosszú évek után egy munka által újra egymás mellé sodorja őket az élet. Megható film. És nagyon cseles ahogy a kamu profil és életrajzzal véletlen bejut az állásinterjúraXD

Timcsi   2019. 01. 21.

Popó kerek, a történet kevésbé

Az előzetes alapján egy Disney tündérmese érzetét kelti bennünk a film. Valami mesés, de életszagú történetről kezdünk fantáziálni. Egy átlagos lány egy nem várt lehetőséghez jut. Barátai mindvégig támogatják, talán valóra válik az álma és még a szer... teljes kritika»

Bazzzsi   2019. 01. 05.

Egyszernézős történet. Kicsit az érzéseinkre próbáltak hatni, kicsit már erőszakosan.

A film összbevétele 51 705 193 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 173 125 389 forintot termelt. A hazai mozik összesen 72 159 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Peter Segal rendező egy interjúban elmondta, hogy az Álommeló stábja került hozzá a legközelebb az eddigi pályafutása során.

Az Álommeló főszerepét eredetileg Julia Roberts alakította volna, de végül Jennifer Lopez lett a befutó.

Peter Segal rendező 10. egészestés filmje.

A filmet gyártó stúdió 2017. júniusában jelentette be, hogy a főszerepre leszerződtették Jennifer Lopezt.

A film forgatása 2017. október 23-án kezdődött meg Queensben, New Yorkban. A stáb dolgozott Bronxban, de egyes jeleneteket Michael Jordan éttermében, a Grand Central Terminalban vettek fel. A forgatás 2017. december 15-én ért véget.

Jennifer Lopez továbbra sem ciki, ha romkomról van szó, az Álommeló főszereplőjeként profin megfutja a tőle elvárható kötelező köröket. több»