Álommeló

Second Act

2024.01.04 Judit Virághalmy

Könnyű, mint egy bambi

Az álommeló habkönnyű komédia. Semmi meglepő nem történik benne, ha csak az nem, hogy az a figura, akit én szinkronizáltam, bár alig beszél, a legjobb poént mégis benyögi.

2020.01.08 Artemisia

a nap véleménye

A hollywoodi romantikus vígjátékok új iránya

Hollywood kezdi ismét felfedezni magának a '90-es és 2000-es évek elején virágkorukat élő romantikus komédiákat. Ennek a reneszánsznak az egyik legfrissebb terméke az Álommeló. Noha vegyes kritikákat kapott, én azt mondom, a műfajra van és lesz is ig... Teljes kritika

2022.03.31 Crystaldeer

Teljesen szerethető, jó film. A magyar fordításban lévő filmcím viszont egyáltalán nem állja meg a helyét, mert ez a film sokkal többről szól, mintsem egy "álommelóról", sőt a film végére jövünk rá, hogy nem is ez volt a lényeg.

2018.12.03 mamiéstöti2

Az előzetese alapján nagyon felkeltette a figyelmemet ez a film, már alig várom, hogy láthassam. A szereplő felhozatal is jónak ígérkezik. Remélem nem csalódok benne.

2019.08.17 indingo

Nagyon gyermeteg a története, mintha egy 10 éves írta volna. Csak úgy felveszik az embert egy neves céghez, mindenféle kamú önéletrajzzal. Számomra nem volt hihető a story.

2019.09.19 TomÁcs

Többet vártam a filmtől. A története elég savanyú, lassú, sok minden nem történik benne.

2018.12.22 VvV

Sok eredeti ötlet vagy újdonság nincs benne. A története gyengécske és még nem is humoros.

2019.01.21 Timcsi

Popó kerek, a történet kevésbé

Az előzetes alapján egy Disney tündérmese érzetét kelti bennünk a film. Valami mesés, de életszagú történetről kezdünk fantáziálni. Egy átlagos lány egy nem várt lehetőséghez jut. Barátai mindvégig támogatják, talán valóra válik az álma és még a szer... Teljes kritika

2019.07.26 Ms. Akárki

Nagyon tetszett. Az erős nő megtestesítője Jennifer Lopez és ez a filmbe is kivetül. Még fiatalkorában kényszerűségből örökbeadta gyermekét és hosszú évek után egy munka által újra egymás mellé sodorja őket az élet. Megható film. És nagyon cseles ahogy a kamu profil és életrajzzal véletlen bejut az állásinterjúraXD

2019.01.05 Bazzzsi

Egyszernézős történet. Kicsit az érzéseinkre próbáltak hatni, kicsit már erőszakosan.

2022.09.11 Lóri Ádámcsik

Esti film

Elalváshoz pont jó volt. :)

2019.08.10 Greeta

Meg kell hagyni, hogy Lopez kisasszony nagyon jól egyengeti a pályáját. Zenei és filmes karrier egyszerre. Ez a film nem tartozik a legjobb filmjei közé, de egyszer nézhető.

2019.04.23 petraszab

Pehelykönnyű a története, sok minden nem történik benne, és a párbeszédeket is hallottuk már. Egy esős délutánra megfelel.

2021.08.16 kevelin

Unalmas, közhelyes. A vicces nekem inkább fárasztó és bugyuta volt. Sokkal többet vártam JLo-tól. Ezt talán nem kellett volna bevállalni.