Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Andy García
Don Johnson
Mary Steenburgen
Candice Bergen

petraszab   2020. 10. 22.

Helyes és értelmes vígjáték. Végre nem egy agyatlan tinifilm, remek színésznőkkel a középpontban.

ArpiHajdu és Réci   2018. 06. 24.

Egyszerre minden

Mondják, itt az idei év legütősebb vígjátéka. Ezt nem tudom megcáfolni, A könyvklub tényleg kiemelkedik a mezőnyből, bár azt hozzá kell tenni, hogy nem túl magas a léc, amit meg kell ugrania, mert jó vígjáték már fehérholló-számban megy manapság. (Ré... teljes kritika»

Berto49   2019. 02. 10.

Garantált kínos percek

Tininek plasztikázott valamikori remek, de mára a rengeteg műtét ellenére is erősen megöregedett színésznők jutalomjátéka. Gyenge színvonal, kiszámíthatóság, unalom jellemzi. A négy nő az amerikai álom megtestesítői, boldog életükkel, csodálatos házaikkal, anyagi biztonságukkal, az életük minden realitást nélkülöző problémáival. A borospohár elmaradhatatlan kellék volt, valószínűleg a borkereskedők finanszírozták a film elkészítését. Ráadásul a szennyirodalom legaljához tartozó, regénynek nem nevezhető fércművet népszerűsíti. Az amerikai film- és rom-com gyártás ötlettelenségét viszont remekül bemutatta.

MP170506   2018. 12. 29.

Ilyen szereplőgárdával sokkal, de sokkal jobb filmet vártam. Az előzetesben lelőttek minden poént, talán azon többet nevettem, mint az egész filmen. Számomra nagy csalódás lett, csak a színészek miatt kap három csillagot...

indingo   2018. 08. 04.

Az ötlet maga helyes és akar jó is lehetett volna, de én nem találtam különösebben viccesnek. A története meg döcögött.

alexxx   2018. 06. 01.

A szereplőgárda egészen kiváló, egyszerűen öröm nézni ezt a négy zseniális színésznőt, de sztori azért, hát, kicsit sántít. Kár, hogy a forgatókönyv nem tudta jobban támogatni a tehetségüket, mert így kicsit pazarlásnak érzem. Nem lett rossz film, de sajnos belesimul az átlagba.

Szilonka   2018. 08. 14.

Nagyobb volt a füstje, mint a lángja, Egy könnyed szombat délutáni filmnek elmegy, de nem több.

A film összbevétele 68 566 296 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 157 943 801 forintot termelt. A hazai mozik összesen 142 693 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

rendezői bemutatkozása.

A film forgatása 2017. augusztusában kezdődött meg.

Mary Steenburger és Craig T. Nelson ebben a filmben is férj és feleséget játszanak, mint a "Nász-ajánlat" (The Proposal; 2009) című filmen.

(diumiu)

Alicia Silverstone és Wallace Shawn dolgoztak már együtt a "Spinédzserek" (Clueless; 1995) című filmben.

(diumiu)

A filmben két Oscar-jelölt színész vállalt szerepet: Candice Bergen és Andy Garcia.

(diumiu)

A Könyvklub olyan témákat dolgoz fel, mint időskor, szex, barátság, de klasszikus vígjátékként mindezt idillikusan teszi, az igazi problémákról elegánsan megfelejtkezve. Így másfél óra könnyed szórakozást kapunk olyan színészekkel, mint Keaton, Fonda vagy Andy Garcia. több»

Szex és Kalifornia, avagy a nyugdíjasszex négy árnyalata. több»