Játssz egy LG 32LJ500V TV-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Könyvklub (2018)

Könyvklub – avagy az alkony ötven árnyalata

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

alexxx   2018. 06. 01.

A szereplőgárda egészen kiváló, egyszerűen öröm nézni ezt a négy zseniális színésznőt, de sztori azért, hát, kicsit sántít. Kár, hogy a forgatókönyv nem tudta jobban támogatni a tehetségüket, mert így kicsit pazarlásnak érzem. Nem lett rossz film, de sajnos belesimul az átlagba.

Murphyyy   2018. 06. 01.

Ez a film csupán azért jó, nézhető, és talán élvezhető, mert olyan nevek jelennek meg benne, mint Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen, Don Johnson... Ha noname színészek játszanék egy gyenge 5 pontos, kedves vígjáték lenne. Így élvezhető, mert ilyen színészekkel bármilyen film élvezhető.

Zsolti 36   2018. 06. 09.

Nagyon jó film.Jane Fonda és Diane Keaton tényleg fantasztikusak benne!

halasz52   2018. 06. 04.

Nagyon jó a film érdemes megnézni!!!

rissa   2018. 05. 31.

Maga a koncepció nekem kimondottan bejött, sokat ígért a dolog pláne ilyen főszereplőkkel, és bár nem mondom, lehetett volna egy picit erősebb is a végeredmény, alapvetően élveztem, szóval merem ajánlani, hogy ti is tegyetek vele egy próbát.

Don Johnson
Andy García
Don Johnson
Mary Steenburgen
Candice Bergen

Szex és Kalifornia, avagy a nyugdíjasszex négy árnyalata. több»

A Könyvklub olyan témákat dolgoz fel, mint időskor, szex, barátság, de klasszikus vígjátékként mindezt idillikusan teszi, az igazi problémákról elegánsan megfelejtkezve. Így másfél óra könnyed szórakozást kapunk olyan színészekkel, mint Keaton, Fonda vagy Andy Garcia. több»

A filmet a fiatal felnőttől az idősebb korosztályig, nemtől függetlenül bárkinek bátran merem ajánlani, nyárra könnyed, ugyanakkor minőségi szórakozást nyújthat, miközben műfajbeli társaival ellentétben nem csupán az egyszer nézős kategóriába sorolandó. több»

Bill Holderman rendezői bemutatkozása.

A film forgatása 2017. augusztusában kezdődött meg.

Mary Steenburger és Craig T. Nelson ebben a filmben is férj és feleséget játszanak, mint a "Nász-ajánlat" (The Proposal; 2009) című filmen.

(diumiu )