Könyvklub

Olyan... Csajos...

2018.06.24 ArpiHajdu és Réci

a nap véleménye

Egyszerre minden

Mondják, itt az idei év legütősebb vígjátéka. Ezt nem tudom megcáfolni, A könyvklub tényleg kiemelkedik a mezőnyből, bár azt hozzá kell tenni, hogy nem túl magas a léc, amit meg kell ugrania, mert jó vígjáték már fehérholló-számban megy manapság. (Ré... Teljes kritika

2019.02.10 Berto49

Garantált kínos percek

Tininek plasztikázott valamikori remek, de mára a rengeteg műtét ellenére is erősen megöregedett színésznők jutalomjátéka. Gyenge színvonal, kiszámíthatóság, unalom jellemzi. A négy nő az amerikai álom megtestesítői, boldog életükkel, csodálatos házaikkal, anyagi biztonságukkal, az életük minden realitást nélkülöző problémáival. A borospohár elmaradhatatlan kellék volt, valószínűleg a borkereskedők finanszírozták a film elkészítését. Ráadásul a szennyirodalom legaljához tartozó, regénynek nem nevezhető fércművet népszerűsíti. Az amerikai film- és rom-com gyártás ötlettelenségét viszont remekül bemutatta.

2018.08.04 indingo

Az ötlet maga helyes és akar jó is lehetett volna, de én nem találtam különösebben viccesnek. A története meg döcögött.

2018.12.29 MP170506

Ilyen szereplőgárdával sokkal, de sokkal jobb filmet vártam. Az előzetesben lelőttek minden poént, talán azon többet nevettem, mint az egész filmen. Számomra nagy csalódás lett, csak a színészek miatt kap három csillagot...

2023.06.18 Bafam

Klassz kis film

Tetszett ez a film.

2018.06.01 alexxx

A szereplőgárda egészen kiváló, egyszerűen öröm nézni ezt a négy zseniális színésznőt, de sztori azért, hát, kicsit sántít. Kár, hogy a forgatókönyv nem tudta jobban támogatni a tehetségüket, mert így kicsit pazarlásnak érzem. Nem lett rossz film, de sajnos belesimul az átlagba.

2018.08.14 Szilonka

Nagyobb volt a füstje, mint a lángja, Egy könnyed szombat délutáni filmnek elmegy, de nem több.

2019.07.23 Ms. Akárki

Remek vígjáték. Az utóbbi időkben Diane Keaton egyik legjobb filmje. Nagyon sajátságos és kellemes humora van. Jókat nevetett rajta az egész család. De hogy még ide is beleerőltették a szürke 50 árnyalatát.XD Bár jópofa volt,de akkor is.

2019.01.10 Bazzzsi

Biztos kell egy kor a filmhez, hogy élvezhető legyen. A történet nekem erőltetett volt, akárcsak az alakítások.

2021.10.13 diumiu

Kedves kis film, nem kell tőle extrát várni, nem agyalós, de szimpla kikapcsolódásnak azt gondolom, tökéletes film. A stáb pazar összeállítású, ezért hatalmas plusz pont jár a készítőknek.

2019.08.10 Greeta

Biztos velem van a baj, de nem nagyon tudtam nevetni a poénokon. A története rém egyszerű, alig történik benne valami.

2019.02.02 Timcsi

Régi idők nagy színésznői egy filmben. Remek ötlet és belecsempészni a nagysikerű Szürke 50 árnyalatát is csak piros pont.

2020.10.22 petraszab

Helyes és értelmes vígjáték. Végre nem egy agyatlan tinifilm, remek színésznőkkel a középpontban.