Könyvklub

Book Club

2019.06.02 kevelin

már háromszor elkezdtem nézni a filmet de egyszerűen nem kötött le. eleve iszonyúan utálom a szürke ötven árnyalatát és nálam valószínüleg ez is volt a baj. de egy bizonyos idő után már semmi vicces poénos nem történik a filmben. inkább kiégett nagymamák bénázásának tűnik

2018.06.01 Murphyyy

Ez a film csupán azért jó, nézhető, és talán élvezhető, mert olyan nevek jelennek meg benne, mint Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen, Don Johnson... Ha noname színészek játszanék egy gyenge 5 pontos, kedves vígjáték lenne. Így élvezhető, mert ilyen színészekkel bármilyen film élvezhető.

2022.03.06 Péter Fazekas

Nekem nagyon tetszik

2020.02.16 Zitavon Nézhetetlen

Sajnos ez a film hozta számomra a legnagyobb csalódást, mert remek színészi gárádval nem értem, hogy hogyan lehet ennyire gyenge filmet készíteni. A forgatókönyv annyira fantáziaszegény volt, hogy már díjjazni lehetne!!

2020.06.08 Mayflower657

Nagyon jó

Ha az itteni vélemények alapján kellett volna eldöntenem, hogy megnézem e, biztos nem teszem. De szerencsére nem így volt. Nekem tetszett, és nem is fűzök hozzá többet.

2018.10.06 LadyN

Nagyon rég nem szórakoztam már ilyen jól, azért a színészgárda ténylegesen előrevetíti, milyen filmmel is állunk szemben, és garanciát is nyújt a minőségre. Nem csalódtam, Diane Keaton és Janfe Fonda egyszerűen elragadó, hihetetlen, hogy ez a két nő ... Több

2018.05.31 rissa

Maga a koncepció nekem kimondottan bejött, sokat ígért a dolog pláne ilyen főszereplőkkel, és bár nem mondom, lehetett volna egy picit erősebb is a végeredmény, alapvetően élveztem, szóval merem ajánlani, hogy ti is tegyetek vele egy próbát.

2018.10.03 Dorina450

Nagyon vártam ezt a filmet a sztori, és a szereplőgárda miatt is. Elég viccesre sikerült de néhány helyen egy kicsit erőltettnek tűnt. Ettől függetlenül péntek estére tökéletes.

2018.05.28 matynero

Nem akarok senkit sem megbántani a véleményemmel, de szerintem ez a film szörnyen szirupos, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ez a tartalmas szórakoztatást tudna nyújtani bárkinek is. Ettől függetlenül a film persze nem rossz, vagy nézhetetlen. A... Több

2018.06.04 halasz52

Nagyon jó a film érdemes megnézni!!!