Nyolcadik érzék

Sense8

2020.09.29 jfruzsi97

Jó kis sci-fi sorozat. Tetszik benne, hogy a világ különféle tájairól vannak a karakterek benne, jól működnek együtt és az erejük összekapcsolja őket. Kiegészítik egymást.Izgalmas, jó sztori. Sajnálom nincs belőle több évad.

2017.08.23 Deku

Örömmel tölt el, hogy nem toltam félre annak idején a Sense8 címét hisz nem volt nagy durr. A bemutató is borzasztó viszont maga a sorozat bejött de nem is kicsit. Eredeti.

2016.04.17 juliS

A film hangulata engem egy kicsit a Felhőtlaszra emlékeztetett. Tetszett a zene is, a színészek kifogástalanul játszottak.Majdnem az egyik kedvenc sorozatommá vált, de mégis hiányzik belőle valami. Pedig nagyon eredeti minden tekintetben, de nekem mégsem teljes valamiért.

2016.06.16 Dann007

Első olvasatra megdöbbentem a Wachowski-tesók sorozatprodukálási kísérletén, de nem bántam meg a próbálkozást, mivel ez egy igazán remek sorozat lett. A film eredeti ötlete nagyon megfogott, s az atmoszféra is, mely a történet révén megelevenedik.

2017.03.20 sibila

Örülök, hogy rátaláltam erre a sorozatra. Nekem nagyon bejött, valóban eredeti az ötlet. Várom a második évadot :)