Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Sexify (2021)

Sexify

Zoltán384279   2021. 06. 19.

Ha ezt profik csinálták volna...

A sztori elképesztően el lett találva, de a film nagyon amatőr lett. Látszik rajta, hogy olyanok csinálták, akik nemzetközi szinten sehol nem állnak. Ez egy magyar kaliberű sorozat lett. Egyszer elmegy, de nem nyújt maradandó élményt. Már a szereplőválogatás sem sikerült szerintem túl jól, azért egy ilyen filmben fontos a látvány. És itt nincs látvány. (Értsd, elég hiányosak a színésznők!) Nem látvány terén, de a Szexoktatás tényleg milliószor jobb. Viszont jókat nevettem rajta, és értékelem az alapsztorit.

myatom   2021. 05. 09.

Női orgazmus (ön)fejlesztéséről verbálisan, algoritmusosan

Spoiler nélkül: 10+/10-es film nálam, csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni, negatív felhang nélkül. Két alapismérv alapján mondom ezt: (1) a sorozat alapötlete: amiből ered a filmbeli kifejtés, illetve (2) az alapötlet kivitelezése: mind külc... teljes kritika»

hp   2021. 06. 14.

Azt volt az érzésem, hogy ennél sokkal több volt ebben a sorozatban. Fantázia az alapsztoriban is volt, de sokszor ötlettelen lett a megvalósítás, csapongtak a karakterek, a humor pedig hol működött, hol nem. Ha a műfajon belül akarok maradni, a Szexoktatás mérföldekkel jobb volt a Netflixen.

shinijimmy   2021. 04. 30.

Szórakoztató, könnyed kis sorozat, érdemes kikapcsolódásként megnézni.

Zsolt   2021. 04. 28.

Viccesek a karakterek és jó a sztori, olyan témákat dolgoz fel, amelyekre néha több figyelmet kell fordítani, és szerintem fiatalok számára vigasztalást is nyújthat az önfelfedezés útján.