trinagl

Egy tinédzser fiúnak, Eren Jaegernek használnia kell különleges képességeit, hogy a hadsereg oldalán küzdve megmérkőzzön az emberiséget fenyegető titánokkal. A titánok csaknem teljesen elpusztították az ismert civilizációt. A bolygó sorsa egyedül Eren sikerén… Több

2019.02.05 Vágottszemű

Maradjunk annyiban, hogy a japánok nem tudnak normális anime élőszereplős filmet gyártani. Eddig egy normális anime élőszereplős filmet sem láttam :c Remélem azért még fognak majd gyártani jobb filmet is.

2018.09.13 Norbert93 Nézhetetlen

A mai japán filmipar inkább maradjon az anime vonalon. NÉZHETETLEN.

2015.11.05 ZiggityZag

A sorozatot nem ismerem, a filmet a tartalma miatt választottam ki megnézésre, de nem csalódtam. Nekem kifejezetten a kedvemre való volt. Vizuális oldalát tekintve viszont még nyomhattak volna egy kis potenciált a filmbe.

2016.04.15 kasztni

A film első harmada nagyon jó volt, igazán tetszett és élveztem, de a későbbiekben olyan átláthatatlanná vált a történet és a vizuális oldal is igazán színtelenné vált.

2016.07.18 doobie

Hát, az effektek nagyon sántítanak ebben a filmben - ez az egy komolyabb kivetnivalóm a produkcióval kapcsolatban. A film cselekménye jó tempót diktál, s az akciódús elemekből sincs hiány.