60% 124 szavazat
Vélemények

Kutyaparádé

Show Dogs

 Több
Filmadatlap
12
Vélemények (12)
29
Szereplők (29)
52
Képek (52)
5
Videók (5)
7
Érdekességek (7)
1
Díjak (1)
Filmkritika
5
Cikkek (5)
Fórum

Vélemények (12)

Írj véleményt
 
2025.08.03 Leslie77

legújabb vélemény

Gyerekeknek szánt családi vígjáték, amelyben egy kemény New York-i rendőrkutya, Max kénytelen beépülni egy kutyaszépségversenyre humán társával, hogy leleplezzenek egy állatcsempész bandát. A film stílusa vidám, akciódús és retró „buddy cop” hangulat... Több

0
 
2019.02.08 mamiéstöti2

Kicsit többet vártam ettől a filmtől, de azért egyszer nézhetőnek mondanám. Egy-két ütős poén van benne.

0
 
2020.03.23 Yosihiro

Kutyaparádé

Igazából nem nagy várakozással ültem le nézni ezt a filmet. Kerestem benne valami vidámat és szívderítőt. Amit kaptam az sajnos gyengécske lett. Egy átlagos sztori egy közepes rendezés és gyenge animáció . Röviden összefoglalva ennyi. Talán a galamb... Több

0
 
2022.08.23 picurka

Vicces kutyás film, nekem tetszett.

0
 
2019.02.19 Szhandee

Klassz kis családi film. Kicsik és nagyok egyaránt tudják élvezni. Mókás, és cukik a kutyák benne.

1
 
2018.10.15 zeusz96

Jó gyerek filmnek, de szerintem az animáció nem a legjobb.

0
 
2019.03.03 FGyula

Egynek jó

Beépített szépség ebbekel. Hát... Meglepő de emészthető.

0
 
2018.06.17 Alphik

Én nem is értem, hogyan gondolták ezt a filmet az alkotók, és ki adott rá pénzt, sőt, ki gondolta, hogy ez egyáltalán jó ötlet. Őszintén nem hittem volna, hogy van stúdió, aki ebben lát potenciált. Inkább el sem mondom, milyen körülmények között láttam, de maradjunk annyiban, hogy nem önszántamból. :)

0
 
2018.10.07 Dorina450

Egész nézhető családi filmecske volt, a kutyusok nagyon aranyosak voltak benne, a sztori átlagos volt. A gyerekek imádták.

0
 
2018.07.03 Gino

Egy kissé bizarr ez a koncepció, valahogy nehezen tudtam magam elengedni. Persze ettől még teljesen szórakoztató, egyszer mindenképp érdemes megnézni, de sokat egyszerűen ne várjatok tőle.

0
 
2018.06.15 matrosh1980

Alighanem az egyik leggyengébb film, amit az utóbbi időkben láttam. Nagyon keserű élmény, annak ellenére, hogy egy kedves vígjátékról van szó. Nagy kár érte, mert szemmel láthatóan a színészek mindent megtettek, hogy valahogy szinten tartsák az egészet, de sajnos ez kevés volt.

0
 
2018.06.16 issue

Szerintem egyáltalán nem olyan veszélyes, a gyerekek láthatóan élvezték, és elsősorban nekik szól ez a családi film. Felnőttként is teljesen nézhető, átlagos, de se nem jobb, se nem rosszabb.

0