Közösség

Vélemény:

 

62 Kutyaparádé

(2018)

Kutyaparádé

 
Yosihiro   2020.03.23 20:29
0

Igazából nem nagy várakozással ültem le nézni ezt a filmet. Kerestem benne valami vidámat és szívderítőt. Amit kaptam az sajnos gyengécske lett. Egy átlagos sztori egy közepes rendezés és gyenge animáció . Röviden összefoglalva ennyi. Talán a galambok adtak a legtöbb lökést a filmnek amikor megjelentek. Az érzelmek szintjén igazából nem kaptuk meg azt a romantikus képet amit látni akartunk sem a kutyák sem az emberek révén. A történet jól indul de aztán egysíkúvá válik. A ember szereplők nem teljesítenek jót és ezzel az egész film alul marad. Persze gyermeki szemmel ez egy remek kutyás kalandfilm de a mondanivalója az ami aggasztó lehet. Ugyan győz a jó de a végét összecsapták mint ahogy az szokott lenni. A poénok elég jók a filmben de ezzel sem tud a közepesnél fentebb emelkedni a film. Összességében kicsit szakmai szemmel a történet jónak mondható a rendezésben már vannak hibák így a közepes pontot megkaphatja a film ezen része. A hang és zenei effektek jók ez négy csillag. Az animáció és emberi szereplők egyaránt gyenge ez két csillag így az átlag egy közepesen szerethető gyermeki film amit azért érdemes megnézni.... Üdv Yosi