Kutyaparádé

Show Dogs

A film összbevétele 37 747 362 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 118 424 140 forintot termelt. A hazai mozik összesen 116 236 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Kutyaparádé forgatása 2016. november 28-án kezdődött meg a Pinewood Studio-ban, Walesben, de a stáb Las Vegasba is ellátogatott. Szerző: hp

A film csúnyán leszerepelt a kritikusok körében. A RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon mindössze 17 százalékon áll 46 szemlézett cikket követően (2018. május). Szerző: hp

Megszokott, sőt közhelyes jelenség, hogy az amerikai színészek rajongva nyilatkozzanak aktuális filmjükben melléjük került partnereikről. És úgy tűnik, Will Arnett is behódolt a szokásnak. Mentségére legyen szólva, hogy a Kutyaparádé (Show Dogs, hazai bemutató: június 14.) című családi vígjátékban kutyákkal játszik, és utólag azt mondta, hogy nincs jobb forgatás annál, ha minden nap sok-sok kutya várja a színészt a díszletek között. És Cue, aki a filmben az elrabolt pandakölyök után szaglászó kutyazsarut, Maxot játszotta vele, valószínűleg tényleg barátságosabb, kedvesebb és engedelmesebb az átlagos filmsztárnál. – Sajnos, nem szabadott a filmbeli kutyákkal kedveskedni, mert az kizökkentette őket – mesélte a film kétlábú sztárja újságíróknak a Kutyaparádé kapcsán. – Sokáig nem hittem el, és ahányszor egy jelenetben voltunk, mindig vakargatni kezdtem a fejét. De az idomár végül nagyon lehordott, és azt mondta, én sem tudnék dolgozni, ha folyton simogatnának meg vakargatnának. Hát lehet… én azért kipróbálnám. (IC Press)Szerző: hp

Will Arnett és Gabriel Iglesias harmadszorra dolgoztak együtt a Mogyoró meló (2014) és a Mogyoró meló 2 (2017) filmek után.Szerző: diumiu

A rendező Raja Gosnell és Alan Cumming színész már korábban is dolgoztak együtt a Hupikék törpikék (2011) és a Hupikék törpikék 2 (2013) filmekben. Azok a filmek is részben rajzfilm, részben élőszereplős filmek voltak.Szerző: diumiu

Ez a film a rendező Raja Gosnell negyedik kutyás filmje a Scooby Doo - A nagy csapat (2002), Scooby Doo 2: Szörnyek póráz nélkül (2004) és a Gazdátlanul Mexikóban (2008) után.Szerző: diumiu