Sierra Burgess egy lúzer

Sierra Burgess Is a Loser

2020.09.24 hp

Nagyon kellemes meglepetést okozott a film. A karakterépítés és mélyítés külön pontot érdemel, a lúzer sem egy papírmasé lúzer, és bizony a menő csajról is kiderül, hogy több egy sablonosan szép lánynál. Az egészben van valami életszerű és érzékeny, ... Több

2018.12.27 indingo

Amerikai tündérmese, ami tényleg csak a filmekben van. A jó palit elvarázsolja a csúnyácska duci lánya, a gyönyörű, de gonosz lány megjavul.

2020.08.26 Szilonka

A főszereplő csajt a Stranger Thingsből "ismerem". A film elég vérszegényre sikeredett, a története elcsépelt és kiszámítható.

2019.12.28 MP170506

Láthattunk már hasonló történtetet: a csúnya lány elnyeri a szép fiú szívét. Nekem nagyon sablonos volt és teljesen valószerűtlen, de végül is tiniknek készült, akiknek biztosan elnyeri a tetszésüket. Egyszer nézhetős.

2020.09.15 Lonka

Az a lúzer aki ilyen filmet készít. Megír egy ilyen forgatókönyvet. Nem tudtam hova tenni a történetet.

2019.01.23 Timcsi

Ilyen nincs, legfőképpen nem Amerikában. Egyszer meg lehetett nézni, de nem volt túl maradandó.

2019.02.25 Eniq

Az előzetese jobban tetszett, mint maga a film nem is tudom kicsit többet vártam volna, de úgy látszik mindent belevágtak abba a pár percbe. Ettől függetlenül nem egy rossz alkotás csak nem lesz hamar újranézős nálam.

2020.09.16 Kanyi

Kicsit uncsi mar ez a tema...tundermese az egesz

2020.08.17 violet_hope11

Átlagon aluli film, eléggé sablonos cselekménnyel. Az előzetes alapján kicsivel azért többet vártam. A befejezés inkább tündérmesébe illő, irreális happy end.