
Vélemények (3)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Órákkal ezelőtt ért véget a film, teljesen a hatása alatt állok. Nem kellenek ide nagy forgatókönyvek és kalandok, ha el tudunk csendesülni, fantasztikus élményben lesz részünk. Számomra az óriási, árnyat adó és fenséget is bemutató, gyönyörű ginkgo ... Több
Először totál nem számítottam erre a lassúságra, de valahogy mégis beszippantott. A filmben a fák és az emberek csendes történetei párhuzamosan futnak, és közben olyan érzésed lesz, mintha tényleg elkezdenél másképp nézni a világra. Néha totál filozofikus, de pont ezért megmarad benned.