South Park: Nagyobb, hosszabb és vágatlan

South Park: Bigger, Longer & Uncut

2016.02.10 Krisztian

Hát én jó néhány részt lenyomtam a torkomon, mert annyira dícsérgették, de azt kell, hogy mondjam a Family Guy ezerszer jobb. Legalább is szerintem. Nagyon ritka, hogy találok benne jó poént.

2017.10.06 orlandooo

Hát ez egyszerűen vicc, amit megalkotnak ezzel a mesével, nem értem,hogy honnan van ennyi fantáziájuk rá..:d

2018.09.02 Barnabii44

Egész south park film lett, jók az éneklések is benne.

2015.03.30 kisgondor

Hozza a South Park színvonalat, Saddam Hussein és Sátán szerelmi történetébe is betekintést nyerhetünk. Tetszett, de ugyanakkor kevesebb énekkel több lett volna.

2015.03.02 HZ007

Szórakoztató köntösbe bújtatott társadalomkritika. A képi megvalósítás nemhogy nem igénytelen, vagy olcsóságszagú, de inkább egyedi. A két alkotópáros humora is egyedülálló, de mindenképp szükség van olyan személyekre, akik előhozzák a tabutémákat és tartalmasan feldolgozzák.

2017.12.16 zlatybazant

A méltán nagysikerű sorozatnak egy "egész estés" része, melyben több musical szerű dalbetét is elhangzik. A film egy része a pokolban játszódik, szerepel benne maga a sátán is.

2017.07.15 matrosh1980

A South Park a köntös ellenére egy nagyon okos film. Matt Stone és Trey Parker elég komoly világnézettel rendelkezik, amit a maguk humoros módján egy az egyben átnyomnak a filmen. Van itt humor, blődség meg mondanivaló is bőven, aki egyszer ráérzett ennek az ízére, azt aztán a sorozat sem fogja elereszteni.