South Park: Nagyobb, hosszabb és vágatlan

South Park: Bigger, Longer & Uncut

2023.09.27 Slasher

South Park film

Ó, igen. Ez az olyan animációs film, ami a Top 1 helyen van a legkedvencebb animációs filmjeim között. DVD-n is megvan, és már hatszor láttam ezt a filmet. Trey Parker és Matt Stone South Park sorozatáról 2022. decemberénél hallottam, de akkor kezdtem el, amikor láttam a Nagyobb, hosszabb és vágatlan filmet. A filmben az animáció zseniális, és öröm hallani a karakterek hangját, mert van több kedvencem belőle. A zenéket többször hallgatom, és szerintem tök menő! Ha választanom kell a kedvenc zenéimet innen, akkor a Mountain Town, a Wendy's Song és a What Would Brian Boitano do? zenék lennének azok. Annyira ajánlom ezt a filmet a South Park rajongóknak, hogy nagyon fogják élvezni!

2017.11.12 Laca//Ho/rr/oR//

Aki szereti és látta már a sorozatot, annak nem volt meglepetés a film humora. Jó agyzsibbasztó viccek vannak benne, tele fekete humorral. Az egyetlen ami nem tetszett, hogy a magyar szinkron hangjuk nagyon gyenge volt.

Miután megnéztem a filmet,elkezdtem nézni a sorozatot. Agyament,és nyers,kemény,de stílusos és ütős poénok.Nekem a figurák is nagyon bejönnek.

2017.07.11 Deku

Igazából nem meglepő maga a film hisz pont olyan mint a sorozat. Ami pedig teljesen elmebeteg, kicsavart és poénos. Nagyon beteg poénokat tudnak elsütni de aki nézi a sorozatot az tudja mire számítson.

2017.05.25 GedyPapa

Elég megosztó maga a sorozat is, de a filmmel sikerült emelniük a tétet. De nagyon jól tették. Nagyon vicces, kiváló film a megszokott magas poénfaktorral. Én többször is végignevettem.

2019.07.18 Ms. Akárki

Imádom a sorozatot is, úgyhogy borítékolható volt, hogy ez is elnyeri majd a tetszésemet a sajátos és sokszor agyzsibbasztó debil humorával. Kifejezetten tetszik, ahogy a debilitásával felhívja a figyelmet egy egy társadalmi problémára. Vicces ugyanakkor rejtett üzenete is van mindig.

2022.02.03 Bakugan

Először is, szerintem nagyon jó ötlet volt egy filmet csinálni a sorozatból, és pont ezért nem véletlenül terveznek még csinálni belőle, aminek én nagyon örülök. Szerintem szükségtelen volt ez a sok éneklés, persze nyilván nem ok nélkül volt benne, ... Több

2021.11.24 stewie_griffin_2005

Jó film, hozza a sorozat színvonalát. Szétröhögtem magam rajta, bár a végére kissé ellaposodott, de így is jó. Hatalmas, hogy még magasabb szintre vitték a káromkodást, és pozitívként mutatják be. Szaddám Huszein is vicces volt. Aki nézi a sorozatot,... Több

2019.01.18 Bizsu82

Az animációs film kategóriában ez az egyik film, ami meghozta az áttörést a modernebb műfaj irányába. Egyedi, nem sablonos film. Laza, könnyed kikapcsolódást ad.

2019.04.13 Attila G.

Érdemes volt

Különösebben nem terveztem annak idején, hogy megnézem ezt a filmet. Túl sok információm nem volt róla, meg erről az egész South Park-mizériáról. Persze olvastam róla egy mozimagazinban. Tájékozódtam. Tudtam, hogy egy sorozathoz készült moziba szánt ... Teljes kritika

2017.09.25 SzFa

Teljes mértékben hozta a South Park színvonalat, csak egy gond van vele, hogy az sem színvonalas. Trágár, obszcén és magasan kiveri a lécet, de még mindig jobb mint a sorozat.

2022.08.30 Reitman

Csak Beavis és Butt-head lehet jobb a Szótparknál! South Park az igazi és egyetlen igaz ábrázolása az Amerikai Egyesült Államok kultúrájának, életmódjának és humorának (de Beavis és Butt-head adja vissza jobban az intellektuális benyomásait.) Hihetetlenül ötletdús és részletes, de a sorozat is az.

2021.06.14 Kósa Bence

A legjobb musical/szatíra mozifilm. Tökéletesen bemutatja, hogy Amerikában a gyerekek szinte bármilyen tartalomhoz hozzá tudnak férni. A szülők pedig egyből másokat tesznek felelőssé az incidens miatt. Lehet, hogy néha túllő a célon, de lényegre törő film. A sorozat is jó, de ez a csúcs.

2016.05.05 D. Shaday

Végigröhögtem, rengeteg nagyszerű poént süt el, amellett a sorozatba is kiválóan beleillik, de önmagában is megállja a helyét. Meglepet,t hogy musicalként is mennyire jól működött, majdhogynem a dalbetétek voltak a legjobb jelentek az egész filmben.