South Park: Nagyobb, hosszabb és vágatlan

South Park: Bigger, Longer & Uncut

2016.01.21 kissjanos21

Akik szeretik és ismerik a sorozatot tuti imádni fogják.Nagyon ott van,én sokat röhögtem rajta,Szadi volt a legjobb,mármint a dumái,na meg persze a megszokott szereplők is jól megállták a helyüket.

2015.10.30 fcbnandi

MInden idők legjobb South Park alkotása szerintem legalábbis. A történet zseniális, nagyon vicces, jó zenék vannak benne. Az alkotók készíthetnének ismét egy ehhez hasonló hosszabb részt

2015.02.10 Lord British

Egy egész estés South Park rész, kell ennél több? Humorbombonok tonnaszám, fülbemászó dallamok (Kyle's Mom...), erőteljes társadalomkritika mindemögött, és felhőtlen szórakozás.

2016.12.17 fazekasanett92

Jó társadalomkritika minőségi humorba ágyazva, nagyon jó szinkronnal és zenével, ütős sztorival, emberi jellemekkel. Érdemes megnézni mert sokkal többet nyújt mint amennyire elsőre gondolnánk! :-)

2015.02.25 kovi23

Imádom a south parkot tetszett is, sokat nevettem rajta. Csak egy baj volt vele, méghozzá az hogy nagyon sokat énekeltek benne, az már unalmas volt.

2018.03.27 NRD

A South Parkban már megismert szereplők egy hosszú filmje. A történet kreatív, és tetszett benne, hogy a régebbi szereplők is visszatértek, mint például a buzi sátán.

2016.04.30 angel001

South Park rajongóknak kötelező megnézni.bizarr,durva nemnormális, de aki szokta nézni, az tudja hogy mindig van valami a háttérben.Ebben a mesében megmondják a tutit! Nem gyerekeknek valo!

2016.07.21 tamas84

Az egész estés South Park filmben minden benne, van amiért a sorozatot szeretni lehet. Nagyon erős társadalomkritika, a politikai korrektség teljes hiánya, és poénok egymás hegyén hátán. Kár is ezt tovább ragozni, mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016.07.25 N.Béla

Nagyon groteszk és elmebeteg humora van ennek az amerikai animációs sorzatnak, de ez pont jól van eloszlatva a sorozat folyamán. Pont jól van megoldva ez az animációs sorozat. nagyon szeretem hogy társadalomkritika is egyben. Még a szociológia professzorom ajánlotta. Amerika társadalma kiforgatva.

2016.09.17 Macskínó

Az egyetlen rajzfilm amiről anám gyerekkoromban letiltott. Elég volt egy-két káromkodást meghallania és már rohant is a VHS lejátszóhoz. Apám persze nem nekünk vette ki, de hát a gyerekek... Amióta meg lett tiltva azóta imádom, érdemes az első 10 éva... Több

2015.11.18 Regi82

Magát a sorozatot régen és most is folyamatosan követtem. Sajnáltam,hogy a filmben a szinkronhangok más lett és kicsit gyengébbek a poénok is,de aki szereti a sorozatot annak ez a film csak egy bónusz lehet!

2016.04.20 KrisztiEsLaci

Elmebeteg, bizarr, undorító! Amilyennek egy South Parknak lennie kell! Egyszer nézhető, de igazából kár érte! A sorozat sokkal érdekesebb, úgy érzem a szerzők jócska túlzásokba estek! Persze a sorozat sikerét tekintve, nyilván úgy gondolták, kell egy egészestés is. Nem kell!

2015.12.13 prof.zoltan

Mivel magát a sorozatot is imádom így ez a film is a kedvenceim közé tartozik! Zseniális! Tökéletesen lefedi a humorom, minden egyes poénja üt, sírvaröhögős kategória! A zenék is nagyon jók benne, viszont aki teheti és érti, inkább angolul nézze meg,... Több

A South Park sose volt a kedvencem, de ez nem a fil hibája. Valaki szereti, valaki meg nem :/