Macskafogó 2 - A sátán macskája (2007)

Macskafogó 2 - A sátán macskája

mamiéstöti2   2019. 02. 19.

Élvezhető, de mint mindig az első részt nem tudja felülmúlni, de mindenképp jó kikapcsolódás volt számomra.

dailyfilmsan   2019. 01. 30.

Annyira magyar hogy jó nézni. A macskafogót még anyukám mutatta meg nekem és az első része is nekünk készült és nem a külvilágnak. Itt más a dolog kapunk egy-két külföldi elemet de az alap magyar. Egyfajta társadalomkritika van elrejtve benne. Egyfajta kontraszt az első részhez. Élvezhető, frappáns és vagány rajzfilm.

alexxx   2017. 03. 07.

Nagyon nagy élvezettel néztem, és bár igaz, hogy az elsőt korántsem éri utol, azért nekem tetszett...

harnas1207   2018. 12. 05.

Tetszett is meg nem is. Szebb látvány volt, és az első rész hangulatát tudta hozni, de a történet nekem nagyon nem jött be. Ebből a részből nem lesz klasszikus idézgetés, sem mém.

moviewer   2017. 07. 07.

Sajnos nem tudta hozni az eredeti film minőségét sem hangulatban, sem történetben, ám ennek ellenére megállja a helyét. Szerintem azért megéri megnézni.

Darvas Iván utolsó filmje.

(dailyfilmsan )

Van egy jelenet, ahol Mióka a sámán varázskönyvbe lapozgat. A fejezetcímek ott székely-magyar rovásírással vannak feltüntetve. Kis hiba, hogy fordított írásiránnyal.

(harnas1207 )

Az alcím utalás Arthur Conan Doyle A sátán kutyája című regényére.

(harnas1207 )