Macskafogó 2 - A sátán macskája (2007)

Macskafogó 2 - A sátán macskája

alexxx   2017. 03. 07.

Nagyon nagy élvezettel néztem, és bár igaz, hogy az elsőt korántsem éri utol, azért nekem tetszett...

moviewer   2017. 07. 07.

Sajnos nem tudta hozni az eredeti film minőségét sem hangulatban, sem történetben, ám ennek ellenére megállja a helyét. Szerintem azért megéri megnézni.

harnas1207   2018. 12. 05.

Tetszett is meg nem is. Szebb látvány volt, és az első rész hangulatát tudta hozni, de a történet nekem nagyon nem jött be. Ebből a részből nem lesz klasszikus idézgetés, sem mém.

Norbert93   2018. 07. 23.

Sokkal gyengébb és felejthetetlenebb az első résznél, de jóval színvonalasabb a borzalmas Kis Vuknál. Meg lehet nézni.

Sem Rorrey   2017. 05. 26.

Nagy csalódás volt számomra az első után, bár az igen magasra tette a lécet. A grafikája viszont tetszik.

Van egy jelenet, ahol Mióka a sámán varázskönyvbe lapozgat. A fejezetcímek ott székely-magyar rovásírással vannak feltüntetve. Kis hiba, hogy fordított írásiránnyal.

(harnas1207 )

Az alcím utalás Arthur Conan Doyle A sátán kutyája című regényére.

(harnas1207 )

Nagyon sok utalás található a filmben. Többek között az Oroszlánkirály, a Gyűrűk ura, a Star Wars és a Tarzan egyes jeleneteit is felfedezhetik a nézők.

(GedyPapa )