NA

Spanyolul tudni kell

Spanyolul tudni kell

miki   2019. 06. 29.

Valami erős nosztalgiaérzetre játszik a film alaphangulata, mintha csak azokat a régi Kabos-filmeket akarná behozni a játékba, de hát azok alapból utánozhatatlanok, és már rég nem tart itt a filmgyártás, sem a magyar, sem a nemzetközi. Az ilyen kabarék már rég nem működnek, teljesen megváltoztak a nézői elvárások, amelyről szép sorjában nem vettek tudomást a fenti film készítői. Nagyon arrogáns húzás ez a részükről, és nagyon érezteti mindezt a film.

Williamgek   2019. 06. 28.

Annyiszor beszéltünk már egy-egy gyengébben sikerült produkció kapcsán a magyar filmgyártás mélyrepüléséről, hogy csak na. De ez nem az. Ez a film simán csak rossz, értelmetlen és gagyi. Nem vártam túl sokat, de hajtott a kíváncsiság, hogy mi is akar ez lenni. Persze a filmnek megvan a maga bűnös élvezeti értéke, de önmagában véve szerintem kritikán aluli.

Tamás Oroszi
Tahi Tóth László