Egy ágyban a sztárral (2021-2022)

Starstruck

Sándor   2022. 04. 05.

Nagyon viccesnek találom ezt a sorozatot. Tényleg érdemes megnézni.

Alexa   2022. 04. 03.

Semmitmondó kis sorozat

Amikor elkezdtem nézni a sorozatot, az egyből lejött, hogy nem lesz kedvenc. Akik ismerik Lena Dunham Csajok sorozatát, kvázi egy olyasmi hangvételű sorozatot képzeljenek el, csak kevesebb humorral és érzelmi komolysággal. Annak volt mondanivalója, ennek nincs sajnos. Ami miatt mégis átlagosra értékeltem, hogy maga a főszereplő, a 28 éves önkereső hölgy, tényleg szimpatikus lesz, bár elég nehéz eset. :) Szóval van egy atmoszférája és bája, de semmi plusz nincs benne. Nem igazán értettem, miért kellett beletenni egy hírességgel történő randit, bár valószínűleg anélkül még ennyire se lenne értékelhető az egész történet. Bár szerintem egy sima "női randizós" limonádésorozat jobban bejönne, mint egy ilyen kierőltetett eseményvonal, aminek semmi értelme.

Az első évad forgatását eredetileg 2020 márciusában kezdték volna el, de a COVID-19 világjárvány miatt elhalasztották. A forgatást 2020 októberére tűzték ki, és a sorozat alkotóját, íróját és főszereplőjét, Rose Matafeót felkérték, hogy a halasztás alatt írja meg a második évadot.

(Hupka Adrián)