Mennyei tökéletesség

Mennyei tökéletesség

Sublime

Manuel egy tengerparti kisvárosban él. Egy zenekarban basszusgitározik a legjobb barátaival, köztük Felipével, akivel évek óta szoros barátság fűzi össze. Ez egy elszakíthatatlan köteléknek tűnik, amelyet rövidesen próbára tesz az élet.

(csd)

Rendező: Mariano Biasin
Forgatókönyvíró: Mariano Biasin
Ország: Argentína
Premier: 2022.02.12. | HBO Max (2023.06.12.)

2023.09.08 Ahoj poplacsek Nézhetetlen

10 perc

Büszke vagyok rá, hogy ezúttal viszonylag hamar hallgattam a belső hangomra, és megspóroltam magamnak a film megnézésének mintegy 90%-át. Ebben a 10 percben az történt, hogy néhány fiú a koránál komolyabb képet vágva beszélget hozzájuk nem illő szinkronhangon, zenekaroznak, az egyik fiú lefektetne egy lányt, de a lánynak ez túl gyors, amire a fiú az életkoránál érettebben reagál, de nem hihető és hiteles a jelenet, hanem kínosan mű. Hazamegy, de éhes marad, mert anyu lefagyasztotta a pizzát, amit apu sütött, de szerencsére apu megkínálja a fiút egy korty Unicum-szerű löttyel, aztán megint a fiúkat látjuk beszélgetni, és akkor én ott kikapcs. F*xom. Bocsánat, fax készülékem.

2023.08.15 Fikatours_blogger

Fóliát rá!

Roppant unalmas film egy kamasz fiú belső vívódásairól, amikor nemi identitását keresi.

2023.06.20 Haj

Nagyon szép film a felnőtté válásról, barátságról, szerelemről. Szerintem tipikusan az a produkció, amit akkor néz meg az ember, ha kicsit kikapcsolna és elmenekülne a mindennapi mókuskerékből.

Párok az East Side-on
2012