Csajkor (2014)

Bande de filles

Csajkor
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

tamas84   2015. 11. 27.

Lerágott csont, ezt a sztorit már vagy ezerszer láthattuk. Minden ízében közepes mozi, a franciáktól általában többet várok.

LionScot   2015. 03. 14.

Jó, jó... De már láttam hasonló filmeket, így nem tudott újat mutatni... Számomra vontatott és unalmas volt, igaz, legalább a szereplők jól alakítottak.

modora   2015. 03. 17.

Csalódtam ebben a filmben, unalmas volt, a szereplőválogatás sem igazán tetszett. Egészen másra számítottam, engem nem kötött le, lassú volt és fárasztó.

Ott volt a lehetőség, hogy ezen az alkotáson keresztül egy olyan perspektívát lássunk, amilyet még eddig nem, de ilyen szempontból a Csajkor szöges ellentéte Richard Linklater alkotásának, amellyel (Franciaországon kívül) mindenhol igyekeztek párhuzamot húzni a forgalmazók. több»

A filmben Marieme és testvére az EA Sports FIFA 13-at című videojátékát játsszák.