Csajkor

Csajkor

Bande de filles

Marlene egy 16 éves fiatal lány, aki a családi helyzete, a rossz iskolai eredményei és a párizsi külvárosi házbeli fiúk felé tanúsított viselkedése miatt egyre fojtogatóbbnak érzi maga körül a légkört. Miután megismerkedik három hasonló korú lánnyal, a szabadság reményében egy új világba lép. … Több

Rendező: Céline Sciamma
Forgatókönyvíró: Céline Sciamma
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2015.03.05.

2015.11.27 tamas84

Lerágott csont, ezt a sztorit már vagy ezerszer láthattuk. Minden ízében közepes mozi, a franciáktól általában többet várok.

2015.03.14 LionScot

Jó, jó... De már láttam hasonló filmeket, így nem tudott újat mutatni... Számomra vontatott és unalmas volt, igaz, legalább a szereplők jól alakítottak.

2015.03.17 modora

Csalódtam ebben a filmben, unalmas volt, a szereplőválogatás sem igazán tetszett. Egészen másra számítottam, engem nem kötött le, lassú volt és fárasztó.

A filmben Marieme és testvére az EA Sports FIFA 13-at című videojátékát játsszák.Szerző: hp

(2015. 06. 07.)
Ott volt a lehetőség, hogy ezen az alkotáson keresztül egy olyan perspektívát lássunk, amilyet még eddig nem, de ilyen szempontból a Csajkor szöges ellentéte Richard Linklater alkotásának, amellyel (Franciaországon kívül) mindenhol igyekeztek párhuzamot húzni a forgalmazók. Több