Super
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

krysn95   2015. 10. 30.

Igen..én még ezt is láttam, hogy neked ne kelljen. Értem én, hogy mit akar és miért egyedi, de attól még pusztulat rossz az egész. Nem is értem miért szenvedtem végig. Ellen Page miatt 2 csillag

Hát a Superről sok mindent lehet mondani, azt viszont sajnos nem, hogy szuper lenne. James Gunn sztárparádés zsiványkodása humortalan és lehangoló filmet eredményezett, ami azonban vígjátéksága ellenére sokkal komolyabban beszél az elkeseredettség és kicsinyesség természetéről, mint azt elsőre gondolnánk. több»

A film összbevétele 322 157 dollár volt (imdb.com).

A film a 2011-es Fantasia Filmfesztiválon megosztva nyerte meg az AQCC-díjat a Superheroes című dokumentumfilmmel.

(Mavil)

A film 2 és fél millió dollárból készült, de csak 322 ezret hozott vissza. A kritikusoktól nagyon vegyes kritikákat kapott.

(Mavil)

Mivel a film költségvetése nagyon alacsony volt, így mindenki a Színészkamara által előírt minimálbért kapta.