
Vélemények (7)
Szeretem ezt a filmet. Noha minden számítógépes játék és képregény élőszereplős filmre vitele nagy kockázatot rejt, nem gondolom, hogy (anyagi bukása ellenére) ez a film kár, hogy megszületett. Egy olyan korban csinálták meg ezt a filmet, amikor még ... Több
Az eleje csak simán bugyuta, aztán mikor átkerülnek a másik dimenzióba, te jó isten, hát nem csak a filmben volt gomba, hanem a készítők is faltak egy kicsit, de nem csiperkét. Amúgy nagyon tetszett néhány dizájnmegoldás, azok az áramszedős rendőraut... Több
A két vízvezeték-szerelő megmenti Daisyt a gonosz Bowsertől és csatlósaitól. A történet túl erőltetett, de a film egy nagy rakás hányadék lett. Egyszer nézhető, de a szinkron tetszetős. A film sajnos rettentően borzalmas. Szerencse, hogy 2023-ban kés... Több
Ez a film számomra egy kedves gyerekkori emlék. Elég látványos és könnyed film, amiben a humor is megbújik. A játékbeli elemek benne vannak utalás szinten, így ha nem is teljesen, de azért valamelyest kötődik a játékhoz. Méltatlanul le van pontozva é... Több
Kevés nagyobb szörnyűség született a filmek világában ennél a filmnél. Még maga Bob Hoskins is azt nyilatkozta, hogy gyűlölte a forgatást, és mi tagadás. Nagyon átjön ez az érzés, ugyanis mindegyik színész szörnyen játssza a szerepét. Több elemet is ... Több
Talán ha az ember teljesen megpróbál ellazulni és úgy próbálja meg élvezni a filmet, akkor összejöhet valami, máskülönben nagyon kínos alkotás. Abszolút kihagyható.