Super Mario Brothers

Phalanx   2018. 03. 16.

Na, ez az a film, aminek egyszerűen nem kellett volna elkészülnie. Teljes kudarc az egész. Nem tudom, mi volt a célja a készítőknek, nem is igazán derül ki a filmből, de senki ne számítson arra, hogy bármit is visszakap a játékból. Szinte semmi köze hozzá, és azt a koncepciót nem is igazán lehet átültetni filmbe, nem tudom, miért próbálták meg egyáltalán.

marklar   2017. 08. 16.

Talán ha az ember teljesen megpróbál ellazulni és úgy próbálja meg élvezni a filmet, akkor összejöhet valami, máskülönben nagyon kínos alkotás. Abszolút kihagyható.

Bob Hoskins
Samantha Mathis
John Leguizamo
John Leguizamo
Bob Hoskins

A filmben használt elhagyatott cementgyárat az 1990-es "Tini nindzsa teknőcök" és az 1994-es "A holló" forgatása során is felhasználták.

(magyaristvan )

Lance Henriksen y forgatás alatt ismerte meg második feleségét, Jane Pollack-ot.

(magyaristvan )

Harold Ramis visszautasította a rendezői széket.