Felszín

Felszín

Surface

Egy nő próbálja újjáépíteni az életét egy öngyilkossági kísérlet után, és küzd azért, hogy megértse mindazt, ami ahhoz a pillanathoz vezetett.

(Hupka Adrián)

Rendező: Sam Miller
Forgatókönyvíró: Veronica Becker
Premier: 2022.07.29. | Apple TV+ (2022.07.29.)

2022.09.30 Török389133

Érdekes a sorozat, akit érdekelnek a rejtélyes történetek, annak biztos tetszeni fog. Nem lehet tudni, hogy mi az igazság, végig mindenki gyanús.

2022.09.02 Candy

Valóban van valami a felszín alatt?...

..Jó kérdés! A főszereplő színésznőt ( Gugu Mbatha-Raw) személy szerint nem különösebben kedvelem. Ugyanis nem tetszik a játéka. Unalmas, reményvesztett, néha jó kedvű, sokszor pedig mélabús karaktert játszik. Semmi kiemelkedő. Adott egy tök jó történet, szép helyszínek, jó kis borongós színvilág. Stílusos. Azonban a főszereplő nekem elrontja az egészet. Ne is vegyetek túl komolyan, ez amolyan személyes indíttatású de a történet megfeneklése az utolsó két részben botrányos. Lesz egyáltalán második évada? Vannak nagyon fontos szálak amiket csak úgy kihagytak. Az emberi érzések bugyuták, egysíkúak. Nem tudom egyelőre hova tenni ezt a sorozatot, bár a kedvet sem szeretném elvenni mástól, ez személyes gondolatom, lehet más oda lesz érte. Nekem nem üti meg a mércét pedig a színésznő ellenére is képes voltam megnézni a sorozatot. Nem igazán tetszett... Úgy érzem engem is becsapott...

2022.07.29 valaja

Egy rakás nagyképű szar. Biztosra kell menniük, hogy kipipálják a megfelelő dobozokat a sokszínűség, a befogadás, stb. tekintetében. Unalmas karakterek és egy "mindent láttam már korábban" mellékszál.

2022.07.31 Sraczjanos

Az első pillantástól kezdve tetszett. Gyönyörű színészi játék, és ahogy a kamera megmutatja nekünk a csodálatos mélységet - szemet gyönyörködtető. Tényleg mélyen magával ragad. Nagyszerű csodálatos történet. Alig várom, hogy hogyan fog folytatódni.

A kívülálló
2020