Édes kislányom

Sweet Girl

2022.08.22 uniterra

Én egy kicsit túlzásba vitt palacsintázás utánra tettem ezt a filmet. Nagyon nem zavarta az emésztésem. Tudom, Momoa nem szinész, sosem volt, ezért nem is erőltettek sok párbeszédet vele. Egy Hawaii kisebbség gyermeke ezért a szigetlakók és szamoaiak... Több

2021.10.12 Szilonka

Momoa amúgy se a kedvencem, de adtam a filmnek egy esélyt. A nagy csavar erőltetett és izzadságszagú volt. Az akciójelenetek sem kötöttek le.

2021.09.16 F79

A streaming az új VHS

Filmek korábban sem kizárólag nagyvászonra készültek. Amint a film kikerült a sötét termekből a háztartásokba, sokan kezdték el firtatni a mozik létjogosultságát. A korabeli vészmadarak először a televíziót tartották a mozik végzetének. A videó elter... Teljes kritika

2021.08.22 Eastern79

Aquaman vs. gyógyszermaffia

Tipikusan az a film, amit csak a végére tartogatott csavar tesz tesz a helyére. Már az elején lehet sejteni, hogy valami nincs rendben, azonban nem tudtam eldönteni, hogy ez a bizonytalanság dramaturgiai és rendezői hiányosságból fakad, vagy része volt a koncepciónak. Mindenesetre Momoa nem rossz a bosszúra szomjazó apa szerepében, de nem is nyújt maradandót. Rendre az volt az érzésem, hogy Steven Seagal is lehetett volna helyette, és akkor legalább az akciók néztek volna ki valahogy. Így azonban egy átlagos akció-thrillert kapunk, az átlagnál egy fokkal jobb történettel. A Netflix mezőnyben mindenképp a jobb alkotások közé tartozik.

2021.10.24 HannaK

A végén a nagy csavar láttán nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek. Addig sem volt egy kimagasló alkotás, de a végén kiborultam.

2021.08.23 Lóri Ádámcsik

1x nézhető

A fordulat nem ad akkora élményt a filmhez, mint gondolták szerintem. Esti elalváshoz tökéletes. :D

2021.10.14 jfruzsi97

Egész izgalmasra és érdekesre sikerült. Momoában nem lehetett csalódni. Igazi kemény csávó volt a filmben. Akciójelenetek bőven voltak benne. Na meg a végén az a nagy csattanó. Érdekes volt.

2021.10.04 elekm90

Ez egy nézhető, közepes akciófilm... Lenne, hogyha a forgatókönyvírók két lábbal a földön maradtak volna, és nem találtak volna ki egy ekkora orbitális baromságot. Sajnos csak egy bizonyos pontig működött a film, onnantól engem teljesen elveszített. A tanulság: nem kell mindent túlcsavarni.

2022.08.21 BoBamburg

Oké, nagyon kevésre emlékszem már a filmből, de ez nem az én illetve a memóriám hibája, hanem hogy egy pofátlanul kommersz, unalmas tucat thriller, amit tényleg azonnal elfelejt az ember, annyira jelentéktelen.

2022.05.23 Sebes Gábor

Kétségbeejtő

A svédcsavar ismerete mellett is azt tudom mondani, ez egy irdatlan primitív film. Minden ízében. Színészi játék egyenlő a "na ezt is dolgozzuk le, hol a pénztár, és menjünk már haza" szlogennel. Úgy tűnik, elég sok (állítólagos) akciófilm után, hogy a Terminátor óta képtelenek a fantáziaszerepek mentén is elfogadható, egészestés akciófilmet csinálni. Maradok a CSI-nél, FBI-nál, Chicago-sorozatoknál. Na, azokat ajánlom.

2021.08.21 zoltyah

Jó a sztori, de a film valahogy nem jött át. Valahogy Jason Momoa számomra nem hiteles színész, akkor inkább Steven Seagal, ha már akciófilm. Jason Momoa Marvel filmekben éppen elmegy, de egy komolyabb alakításban aligha, inkább modell, mint színész.

2021.08.22 pepmed

Rém gyenge rendezői bemutatkozás, amiben maximum Momoa értékelhető, de hát lássuk be, őt sem a színészi kvalitásai miatt szeretjük.

Nekem igenis tetszett a film. Azért, mert netflixes, és nincsen ingyen mozijegy, sokak már alul is kritizálják. Rengeteg az okos ember.