Jack Ryan: Árnyékügynök (2014)

Jack Ryan: Shadow Recruit

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Kissé mellényúltak az alkotók, amikor a szereplőválogatást tartották, mert nagyon foghíjas alakítások sikeredtek elismert nevektől. A történet ettől eltekintve izgalmasnak mondható.

hsanya182   2017. 01. 28.

Elég gyenge film, unalamas, sablonos, kevés akció. Csak a bemutatója elég izgalmas 2 percre, a teljes filmet nem éri meg megnézni, csak ha sose láttál még titkosügynökös filmet. Ha valaki hasonlóra vágyik akkor ez sikerült jóól: The Man From U.N.C.L.E.

Zsceeeka   2015. 02. 11.

Hihetetlenül bugyuta film, olyannyira, hogy legnagyobb igyekezetem ellenére sem bírtam végignézni. Ott telt be a pohár, amikor SPOILER a főhős neje (aki szintén idegesítően ostoba karakter) megkönnyebbül, hogy a férje ügynök és titkos élete van, pedig már azt hitte, hogy megcsalja... Pff...

sztankobazsi   2015. 11. 02.

Jobbra számítottam az előzetese alapján, az első fél óra halál unalmas volt, utána kezdett beindulni de az akciójelenetek gagyik voltak, a vége meg egyenesen röhejes.. Nem igazán mutat semmi újat, de mellett szóljon, hogy a színészi játék jó volt.

tiszaizsofi   2016. 10. 13.

Sokszor azt hiszik a rendezők hogy a nagynevű színészek garanciát adnak a sikerre, de ezúttal nem így történt, unalmas és kissé sablonos filmet láthatunk amiben hiányoznak az igazi fordulatok és a frappáns befejezés.

135,5 millió dolláros összbevételt produkált a film.

(LionelMessi10)

60 millió dollár volt a film költségvetése.

(LionelMessi10)

A Jack Ryan: Árnyékügynök Tom Clancy 2013 október 1-i halála előtti utolsó filmje.

(kázsé)