Jack Ryan: Árnyékügynök (2014)

Jack Ryan: Shadow Recruit

indingo   2019. 06. 18.

Nem egy nagy durranás, sok a logikátlan elem, többet is kihozhattak volna belőle, mert az alapötlet nem olyan rossz.

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Kissé mellényúltak az alkotók, amikor a szereplőválogatást tartották, mert nagyon foghíjas alakítások sikeredtek elismert nevektől. A történet ettől eltekintve izgalmasnak mondható.

hsanya182   2017. 01. 28.

Elég gyenge film, unalamas, sablonos, kevés akció. Csak a bemutatója elég izgalmas 2 percre, a teljes filmet nem éri meg megnézni, csak ha sose láttál még titkosügynökös filmet. Ha valaki hasonlóra vágyik akkor ez sikerült jóól: The Man From U.N.C.L.E.

Zsceeeka   2015. 02. 11.

Hihetetlenül bugyuta film, olyannyira, hogy legnagyobb igyekezetem ellenére sem bírtam végignézni. Ott telt be a pohár, amikor SPOILER a főhős neje (aki szintén idegesítően ostoba karakter) megkönnyebbül, hogy a férje ügynök és titkos élete van, pedig már azt hitte, hogy megcsalja... Pff...

sztankobazsi   2015. 11. 02.

Jobbra számítottam az előzetese alapján, az első fél óra halál unalmas volt, utána kezdett beindulni de az akciójelenetek gagyik voltak, a vége meg egyenesen röhejes.. Nem igazán mutat semmi újat, de mellett szóljon, hogy a színészi játék jó volt.

tiszaizsofi   2016. 10. 13.

Sokszor azt hiszik a rendezők hogy a nagynevű színészek garanciát adnak a sikerre, de ezúttal nem így történt, unalmas és kissé sablonos filmet láthatunk amiben hiányoznak az igazi fordulatok és a frappáns befejezés.

adibandii   2015. 04. 26.

Serintem nem rossz film.Chris Pine hozta a formáját,bár egy picit többet vártam akció terén.Chris Pine és Keira Kinighley remek páros eggyütt.Ismerős arc volt Kevin Costner is.

135,5 millió dolláros összbevételt produkált a film.

(LionelMessi10)

60 millió dollár volt a film költségvetése.

(LionelMessi10)

A Jack Ryan: Árnyékügynök Tom Clancy 2013 október 1-i halála előtti utolsó filmje.

(kázsé)

Jack Ryan először a Vadászat a Vörös Októberre című filmben jelent meg a filmvásznon.

(kázsé)

Ez a franchise első olyan filmje, ami nem egy Jack Ryan-regényen alapszik.

(kázsé)

Kenneth Branagh ebben a filmben játszik először orosz karaktert.

(kázsé)

A film forgatókönyve eredetileg nem a Jack Ryan franchise részét képezte. írót a Paramount vette rá, hogy írja át a történetet.

(kázsé)

Viktor Cherevin cégének logója hasonlít a híres-hírhedt körülmények között csődbe ment Enron cég emblémájához.