Végveszélyben (1994)

Clear and Present Danger

acey   2018. 04. 19.

Igaz, hogy "szabvány thriller", de számomra hozta az elvárt feszültséget. A párbeszédeket néha kissé laposnak éreztem, kissé kiszámítható volt a cselekmény is, de a színészek kárpótoltak minden hiányosságért.

Hitman   2016. 06. 18.

Emlékszem, volt egy időszak a 2000-es évek elején, amikor szinte havonta adta a tv ezt a filmet. És én minden alkalommal meg is néztem, annyira imádtam. Mintha Harrison Fordnak írták volna a szerepet, nagyon testhezálló. Piszkos politikai játék, drog, maffia, egyszerűen minden van benne, ami egy jó akció thrillerhez kell.

Tom Clancy
Phillip Noyce
Benjamin Bratt
Dean Jones
Harrison Ford

A forgatás 1993. november 8. és 1994. március 14. közt zajlott.

A filmet Mexikóban, Ecuadorban és az Egyesült Államokban vették fel.

A film alapjául szolgáló regényben Moira családi neve Wolfe, míg a filmben Wolfson.