A rettegés arénája

A rettegés arénája

The Sum of All Fears

Jack Ryan ügynök ezúttal minden eddiginél fontosabb megbízást kap. Az új orosz elnökben gyanús, veszélyes embert lát az amerikai kormány, ezért ráállítják Jacket, hogy tartsa szemmel. Eközben azonban egy terroristacsoport megszerez egy nukleáris robbanóeszközt, amit amerikai területen… Több

Forgatókönyvíró: Paul Attanasio, Daniel Pyne
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Kanada
Premier (HU): 2002.08.08.
Több

2022.04.12 Lóri Ádámcsik

Mi lenne, ha...

Tom Clancy filmje nem is lehetne aktuálisabb a jelenlegi helyzetben. Nagyon jól bemutatja a film, hogy hogyan is működik a háború. Sok esetben (jelen filmben is) nem is sejtjük, hogy mi vagy ki rejtőzik a háttérben, és milyen kevésen múlik az, hogy kitörjön a III. világháború. Jó film és aktuális!

2018.12.16 mamiéstöti2

Az eleje kicsit vontatott. A színészek remekül játszanak benne. Van egy-két jó jelenet benne. Egyszer nézhető.

2018.11.30 harnas1207

Ha van film, ami képes átadni egy hidegháborús helyzet feszültségét, akkor ez az. A politikai egymásra mutogatás, a másik fürkészése és a bizonytalanság teljes valóságban megjelenik a filmben. Ráadásul az események több szálon futnak. Nem egy rövid esti akciófilmecske.

2020.09.26 Róbert Molnár

Izgalmas, végig pörgő film! Morgan Freeman neve nekem már előre jót jelentett, és tényleg megérte megnézni! Remek választás esti programnak, aki szereti a műfajt!

2017.03.01 Zenta

Még ennyi év után is egy kifejezetten izgalmas film a maga műfajában, bár valamivel gyengébb mint, a két Harrison Ford főszereplésével készült Jack Rayen mozi. Nekem tetszett.

Ebben a filmben összesen 2922 ember hunyt el.Szerző: Norbi

Ben Afflecket Alec Baldwin győzte meg, hogy játssza el Jack Ryant. Korábban ő játszotta a karaktert a Vadászat a Vörös Októberre c. filmben.Szerző: kázsé

Matt Damonnak lett volna egy rövid megjelenése pincérként, de kivágták.Szerző: kázsé

Ciarán Hinds orosz nyelvtudás nélkül, két hét alatt tanulta meg orosz nyelvű dialógusát.Szerző: kázsé