A rettegés arénája (2002)

The Sum of All Fears

mamiéstöti2   2018. 12. 16.

Az eleje kicsit vontatott. A színészek remekül játszanak benne. Van egy-két jó jelenet benne. Egyszer nézhető.

harnas1207   2018. 11. 30.

Ha van film, ami képes átadni egy hidegháborús helyzet feszültségét, akkor ez az. A politikai egymásra mutogatás, a másik fürkészése és a bizonytalanság teljes valóságban megjelenik a filmben. Ráadásul az események több szálon futnak. Nem egy rövid esti akciófilmecske.

Zenta   2017. 03. 01.

Még ennyi év után is egy kifejezetten izgalmas film a maga műfajában, bár valamivel gyengébb mint, a két Harrison Ford főszereplésével készült Jack Rayen mozi. Nekem tetszett.

Akodako   2015. 05. 30.

Egész jól sikerült film. Fordulatos, izgalmas és szórakoztató jók a színészek .Kategóriájában a jobbak közé sorolnám. Érdemes legalább egyszer megnézni!

mobilman89   2015. 02. 03.

Jó politikai film két kiváló színésszel. Freeman és Affleck remekül alakít, a történet is kellően csavaros.

MrBlond   2016. 01. 27.

Nem csak Ben Affleck volt rémes a filmben, mint mindig, de ráadásul az egész egy teljesen komolyan vehetetlen, szemmel láthatóan a hidegháború idején kitalált, mára irreálissá, és filmes szempontból nézve eléggé unalmassá vált ötleten alapul. A nukle... több»

ZiggityZag   2015. 12. 28.

Nézhető film volt végső soron, egy izgalmas sztorival, valamekkora feszültséggel, jó karakterekkel. Ugyan a történet maga meglehetősen diszkont James Bondra sikerült, és a könyvvel sincs egészen egy hullámhosszon, Ben Affleck meg nyilván elbújhat Ale... több»

Ebben a filmben összesen 2922 ember hunyt el.

(Norbi)

Ben Afflecket Alec Baldwin győzte meg, hogy játssza el Jack Ryant. Korábban ő játszotta a karaktert a Vadászat a Vörös Októberre c. filmben.

(kázsé)

Matt Damonnak lett volna egy rövid megjelenése pincérként, de kivágták.

(kázsé)

Ciarán Hinds orosz nyelvtudás nélkül, két hét alatt tanulta meg orosz nyelvű dialógusát.

(kázsé)

A film végén Nemerov elnök beszéde John F. Kennedytől származik.

(kázsé)

Ez volt a második filmes stáb, ami bejutott a Kremlbe. Az első a Vörös zsaru c. filmé volt 1988-ban.

(kázsé)

A harmadik Tom Clancy film a Kardinális lett volna, de túlságosan bonyolultnak találták a megfilmesítést.