A rettegés arénája (2002)

The Sum of All Fears

Róbert Molnár   2020. 09. 26.

Izgalmas, végig pörgő film! Morgan Freeman neve nekem már előre jót jelentett, és tényleg megérte megnézni! Remek választás esti programnak, aki szereti a műfajt!

mamiéstöti2   2018. 12. 16.

Az eleje kicsit vontatott. A színészek remekül játszanak benne. Van egy-két jó jelenet benne. Egyszer nézhető.

harnas1207   2018. 11. 30.

Ha van film, ami képes átadni egy hidegháborús helyzet feszültségét, akkor ez az. A politikai egymásra mutogatás, a másik fürkészése és a bizonytalanság teljes valóságban megjelenik a filmben. Ráadásul az események több szálon futnak. Nem egy rövid esti akciófilmecske.

Zenta   2017. 03. 01.

Még ennyi év után is egy kifejezetten izgalmas film a maga műfajában, bár valamivel gyengébb mint, a két Harrison Ford főszereplésével készült Jack Rayen mozi. Nekem tetszett.

Akodako   2015. 05. 30.

Egész jól sikerült film. Fordulatos, izgalmas és szórakoztató jók a színészek .Kategóriájában a jobbak közé sorolnám. Érdemes legalább egyszer megnézni!

mobilman89   2015. 02. 03.

Jó politikai film két kiváló színésszel. Freeman és Affleck remekül alakít, a történet is kellően csavaros.

MrBlond   2016. 01. 27.

Nem csak Ben Affleck volt rémes a filmben, mint mindig, de ráadásul az egész egy teljesen komolyan vehetetlen, szemmel láthatóan a hidegháború idején kitalált, mára irreálissá, és filmes szempontból nézve eléggé unalmassá vált ötleten alapul. A nukle... több»

Ebben a filmben összesen 2922 ember hunyt el.

(Norbi)

Ben Afflecket Alec Baldwin győzte meg, hogy játssza el Jack Ryant. Korábban ő játszotta a karaktert a Vadászat a Vörös Októberre c. filmben.

(kázsé)

Matt Damonnak lett volna egy rövid megjelenése pincérként, de kivágták.

(kázsé)

Ciarán Hinds orosz nyelvtudás nélkül, két hét alatt tanulta meg orosz nyelvű dialógusát.

(kázsé)

A film végén Nemerov elnök beszéde John F. Kennedytől származik.

(kázsé)

Ez volt a második filmes stáb, ami bejutott a Kremlbe. Az első a Vörös zsaru c. filmé volt 1988-ban.

(kázsé)

A harmadik Tom Clancy film a Kardinális lett volna, de túlságosan bonyolultnak találták a megfilmesítést.