A rettegés arénája

The Sum of All Fears

2022.04.12 Lóri Ádámcsik

Mi lenne, ha...

Tom Clancy filmje nem is lehetne aktuálisabb a jelenlegi helyzetben. Nagyon jól bemutatja a film, hogy hogyan is működik a háború. Sok esetben (jelen filmben is) nem is sejtjük, hogy mi vagy ki rejtőzik a háttérben, és milyen kevésen múlik az, hogy kitörjön a III. világháború. Jó film és aktuális!

2018.12.16 mamiéstöti2

Az eleje kicsit vontatott. A színészek remekül játszanak benne. Van egy-két jó jelenet benne. Egyszer nézhető.

2018.11.30 harnas1207

Ha van film, ami képes átadni egy hidegháborús helyzet feszültségét, akkor ez az. A politikai egymásra mutogatás, a másik fürkészése és a bizonytalanság teljes valóságban megjelenik a filmben. Ráadásul az események több szálon futnak. Nem egy rövid esti akciófilmecske.

2020.09.26 Róbert Molnár

Izgalmas, végig pörgő film! Morgan Freeman neve nekem már előre jót jelentett, és tényleg megérte megnézni! Remek választás esti programnak, aki szereti a műfajt!

2017.03.01 Zenta

Még ennyi év után is egy kifejezetten izgalmas film a maga műfajában, bár valamivel gyengébb mint, a két Harrison Ford főszereplésével készült Jack Rayen mozi. Nekem tetszett.

2015.05.30 Akodako

Egész jól sikerült film. Fordulatos, izgalmas és szórakoztató jók a színészek .Kategóriájában a jobbak közé sorolnám. Érdemes legalább egyszer megnézni!

2016.01.27 MrBlond

Nem csak Ben Affleck volt rémes a filmben, mint mindig, de ráadásul az egész egy teljesen komolyan vehetetlen, szemmel láthatóan a hidegháború idején kitalált, mára irreálissá, és filmes szempontból nézve eléggé unalmassá vált ötleten alapul. A nukle... Több

2015.12.28 ZiggityZag

Nézhető film volt végső soron, egy izgalmas sztorival, valamekkora feszültséggel, jó karakterekkel. Ugyan a történet maga meglehetősen diszkont James Bondra sikerült, és a könyvvel sincs egészen egy hullámhosszon, Ben Affleck meg nyilván elbújhat Ale... Több

2015.02.03 mobilman89

Jó politikai film két kiváló színésszel. Freeman és Affleck remekül alakít, a történet is kellően csavaros.