Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

HETEDIK   2018. 09. 05.

Mikor Ford elkezd papolni az elején, hogy a politikai célok soha többet nem kerülnek emberéletek elé, hát eléggé megmosolyogtató, mint ahogy a nagy amcsi patriotizmus is, hogy az elnök náluk a filmekben mindig valami exkatona, aki a bajban elkezd akciózni....Trump, Bush, Clinton stb. is mind ilyenek voltak ugye? Filmekben mindig szeretnek az alkotók idealizálni az elnökkel, a valóságban persze minden egész más. Ezt leszámítva egy kiváló akciófilm a mai napig, remek rendezéssel és Ford/Oldman nem mindennapi párosával. Persze happy end a vége, de ez a látványból semmit nem vesz el. Ha eltekintünk a film nagy amcsi patrióta hülyeségeitől, remek szórakozás.

Deku   2017. 12. 23.

Nekem ez tuti volt. Kaptunk egy szellemes, frappáns történetet és ennél több nem is kell. Valahogy ez a film a maga nemében igazán kiváló lett. Nekem ez a film igazán nagyon tetszett és bátran tudom ajánlani az érdeklődőknek.

adamkatka   2016. 08. 28.

Bár nem mostani film, és nem is először látom, mégis minden alkalommal leköti a figyelmemet, izgalmas, fordulatos, mozgalmas, és nagyon jó a szereplők válogatása. Érdemes megnézni.

pqrs   2016. 02. 02.

Ford, Oldman és Close miatt helye van a klasszikus akciófilmek sorában. Végig izgalmas, látványosan pörgő akciófilm, de az is igaz, hogy a pazar szereposztás nélkül nem lenne ilyen jó.

mobilman89   2015. 02. 03.

Érdekes a története ahogy meg próbálják megmenteni az elnököt miután terroristák hatalmukba kerítik az Air Force One-t. Jóféle akciófilm, kellően pörgős és izgalmas egyszerre.

Harrison Ford

Ne vegyük túl komolyan ezt a filmet, és nagyon jól fogunk szórakozni rajta. több»

A filmben összesen 61 halott van.

(Norbi)

Gary Oldman azért vállalta el filmbéli szerepét, hogy a gázsijából összehozza első rendezésének, az Éhkoppon költségvetését.

(ArpiHajdu és Réci )

Halottak száma: 48