Nyolc tanú

Nyolc tanú

Vantage Point

Az elnök (William Hurt) életét veszély fenyegeti. Egy csúcstalálkozón megsebesíti egy orvlövész. A titkosszolgálat embereinek, Barnes (Dennis Quaid) és Taylor (Matthew Fox) ügynököknek az a feladata, hogy kiderítsék, mi áll a háttérben. Feladatuk nem könnyű. Meg kell találniuk a tettest,… Több

Rendező: Pete Travis
Író: Barry Levy
Premier (HU): 2008.04.10.

2023.08.28 Ergit

Nagyon jó krimi! Maga a bűntény is zseniális.

2016.11.04 Dorkateo

Kicsit véres, de igazán csavaros történet. Érdekes a nyolc szempontú megközelítés.

2017.01.01 hsanya182

Végig pörgős izgalamas, több nézőpontból készült akciófilm, olyan elnök végveszélyben stílusú, remek kameramunkával. Ma néztem meg, és még mindig állja a helyét.

2022.08.17 Lóri Ádámcsik

Egyszer nézős

Tetszett az ötlet, hogy több szemszögből is láthatjuk az eseményeket. Így sok lehetőség volt csavart vinni a történetbe, de valahogy mégsem éreztem az, hogy többször is érdemes lesz majd megnézni a filmet.

2018.12.07 harnas1207

Nagyon érdekes és izgalmas film. igazi csemege! A különböző szemszögekből bemutatott események nagyon egyedivé teszik az egészet, de ez is a hátránya, mert egy idő után unalmassá is. Whitaker érzésem szerint ebben a filmben nagyon hiteltelen karakter... Több

William Hurt az elnököt és a dublőrét is játssza a filmben.Szerző: kázsé

A filmet eredetileg a spanyolországi Salamancában forgatták volna, de a helyi hatóságok nem adtak rá engedélyt, így végül csak a légi felvételek készültek Spanyolországban.Szerző: kázsé

A pláza felrobbantását tizenöt különböző kamerával vették fel.Szerző: kázsé

Az eredeti forgatókönyv szerint a turista orosz lett volna, de Forest Whitaker játéka annyira lenyűgözte Pete Travist, hogy a kedvéért átírta a szerepet.Szerző: kázsé

A kijelölt túlélő
2016