Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Nyolc tanú (2008)

Vantage Point

Nyolc tanú

harnas1207   2018. 12. 07.

Nagyon érdekes és izgalmas film. igazi csemege! A különböző szemszögekből bemutatott események nagyon egyedivé teszik az egészet, de ez is a hátránya, mert egy idő után unalmassá is. Whitaker érzésem szerint ebben a filmben nagyon hiteltelen karaktert játszott, főleg a malacvágtájával, ahogy felveszi az elkövetőket kamerával.

hsanya182   2017. 01. 01.

Végig pörgős izgalamas, több nézőpontból készült akciófilm, olyan elnök végveszélyben stílusú, remek kameramunkával. Ma néztem meg, és még mindig állja a helyét.

Bendegúz   2015. 09. 16.

Nagyon eredeti krimi, ráfért már a műfajta egy kis frissítés, és ezt szerintem ez a film szépen megoldotta. Egy érdekes történetvezetéssel visz végig minket egy izgalmas történeten, de a végén sem hagy parlagon heverni, hanem kapunk egy kis izgalmas akciót. Összességében szerintem nagyon jó.

Filmelemző   2018. 04. 11.

Pete Travis Spanyolországban játszódó izgalmas thrillere olyan, mint egy száguldó vonat, melyre ha felkapaszkodsz nem tudsz leszállni. Óriási a rendezés: ugyanazt a merényletet látjuk több szemszögből újra meg újra, amyg nem körvonalazódik a végső igazság. Mathew Fox nagyot alakít csakúgy, mint Dennise Quaid. Jók az akciók, sok a látványos jelenet, a fordulatos scene. Élvezetes szórakozás mindenkinek. Értékelésünk: 8 pont a 10 -ből. Megéri megnézni! Erős alkotás.

Dorkateo   2016. 11. 04.

Kicsit véres, de igazán csavaros történet. Érdekes a nyolc szempontú megközelítés.

William Hurt az elnököt és a dublőrét is játssza a filmben.

(kázsé)

A filmet eredetileg a spanyolországi Salamancában forgatták volna, de a helyi hatóságok nem adtak rá engedélyt, így végül csak a légi felvételek készültek Spanyolországban.

(kázsé)

A pláza felrobbantását tizenöt különböző kamerával vették fel.