Nincs kiút

rainman   2018. 01. 20.

Rendesen megüli a gyomrot annyira ósdinak hat 2018-ban! Eléggé lassan épül fel a cselekmény - értsd:unalmas -, a viszonylag izgalmas, feszült második felét meg nagyban lerontja a vágás, a párbeszédek, akárcsak a színészi játék. Mind Hackmannak, mind Costnernek vannak remekebb filmjeik, ez erőtlen próbálkozás volt, mely talán már akkor sem állt meg a lábán, ma pedig végképp nem!

szenteadam   2016. 05. 21.

Remek politikai thriller, Gene Hackman és Kevin Costner bravúros alakításával, a film végi csavar elképesztő, az egyik legütősebb lezárás, amit valaha láttam.

Kevin Costner
Iman

A legtöbb veszélyes jelenetet Kevin Costner maga hajtotta végre, a biztosítótársaság legnagyobb megdöbbenésére még az autót is szemüveg nélkül vezette, pedig anélkül nem is vezethetne.