Az elnök végveszélyben

Az elnök végveszélyben

White House Down

A Fehér Ház végveszélyben. Egy terrorista csapat bejutott a szigorúan őrzött épületbe, és átvette a hatalmat. Az elnököt (Jamie Foxx) mindössze utolsó talpon maradt ügynöke védi (Channing Tatum), aki mindent megtesz azért, hogy biztonságba juttassa az ország vezetőjét. A terroristák azonban… Több

Premier (HU): 2013.08.29. | HBO Max (2024.02.23.)

2019.03.28 Thibo84

Nekem kifejezetten tetszett, talán mert Die Hard érzeted ad, pláne ahogy Tatum a fehér trikóban feszít. Pörgős, akcióval telepakolt alkotás. Nem unatkoztam alatta. Tatum és Foxx jó párost nyújtanak a vásznon. Igaz, hogy Die Hard fílingje van, de talá... Több

2017.11.20 indingo

Akció dús volt, látványos, pörgött a film, nem voltak üres járatok, de magával a témával van bajom. ezer ilyen film készült már, csak a szereplők újak.

2016.01.04 mrarizona

Azt hagyjuk, hogy a sokadik ilyen temaju film... Ennyire elcseszett parbeszedeket akcio filmben még nem lattam. Tele logikatlan jelenetekkel. Tobb olyan eroltetett poen, ami nem a filmbe valo. Lance Reddick magyar hangja borzaszto, ketlem hogy ne lehetett volna egy hozzaillot talalni. Nem ajanlom a megnezeset!

2017.01.13 Gigi

Magam sem értem, miért néztem végig. Van bennem egyfajta nosztalgia az elnökmegmentős filmek iránt, ezért hajlamos vagyok mindent megnézni, ami ehhez kapcsolódik. Na de most megtanultam, hogy ez nem egy egészséges szokás. Mi a csuda volt ez??

2017.11.20 Deku

Nem volt semmi olyan mozzanata a filmnek ami miatt kiemelkedő vagy éppen rémes lehetett volna. Ezt a filmet kétes érzelmekkel fejeztem be ugyanis egyrészt nem volt rossz másrészt jó sem volt.

Az idegenvezető a Fehér Házban azt mondja, egy olyan részen járnak, amit a függetlenség napján felrobbantottak. A rendező Roland Emmerich rendezte A függetlenség napja című filmet is. Szerző: kázsé

Néhány felvételtől eltekintve az egész filmet Montréalban forgatták.Szerző: kázsé

Ez a második ilyen témájú film 2013-ban. Az első a Támadás a Fehér Ház ellen volt.Szerző: kázsé

Richard Jenkins csengőhangja a Herb Alpert & The Tijuana Brass "Spanish Flea"című száma. Szerző: kázsé

A kijelölt túlélő
2016