Vélemények: Az elnök végveszélyben (2013)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

mrarizona   2016. 01. 04.

Azt hagyjuk, hogy a sokadik ilyen temaju film... Ennyire elcseszett parbeszedeket akcio filmben még nem lattam. Tele logikatlan jelenetekkel. Tobb olyan eroltetett poen, ami nem a filmbe valo. Lance Reddick magyar hangja borzaszto, ketlem hogy ne lehetett volna egy hozzaillot talalni. Nem ajanlom a megnezeset!

indingo   2017. 11. 20.

Akció dús volt, látványos, pörgött a film, nem voltak üres járatok, de magával a témával van bajom. ezer ilyen film készült már, csak a szereplők újak.

Gigi   2017. 01. 13.

Magam sem értem, miért néztem végig. Van bennem egyfajta nosztalgia az elnökmegmentős filmek iránt, ezért hajlamos vagyok mindent megnézni, ami ehhez kapcsolódik. Na de most megtanultam, hogy ez nem egy egészséges szokás. Mi a csuda volt ez??

Deku   2017. 11. 20.

Nem volt semmi olyan mozzanata a filmnek ami miatt kiemelkedő vagy éppen rémes lehetett volna. Ezt a filmet kétes érzelmekkel fejeztem be ugyanis egyrészt nem volt rossz másrészt jó sem volt.

Thibo84   2019. 03. 28.

Nekem kifejezetten tetszett, talán mert Die Hard érzeted ad, pláne ahogy Tatum a fehér trikóban feszít. Pörgős, akcióval telepakolt alkotás. Nem unatkoztam alatta. Tatum és Foxx jó párost nyújtanak a vásznon. Igaz, hogy Die Hard fílingje van, de talán csak a trikó teszi azt és, hogy egy ember száll szembe a túlerővel egy épületen belül. Igaz, hogy abban az évben ez volt a második ilyen jellegű film, de talán csak egy icipicivel tetszik jobban, mint a másik alkotás.

VFTS   2016. 07. 26.

A 2013-ban megjelent két Fehér Ház ostromlós film közül ez a rosszabb. Bár akció filmnek írják, néha inkább vígjátéknak tűnik a film, annyira nevetséges dolgok vannak benne. Egyszer nézős film.

NorbiP   2017. 03. 11.

Lehetett volna egy kicsit rövidebb bevezetés és több akció. Az tetszett, hogy próbálták lazára, viccesre venni, de már előttük megcsinálták ezt a filmet, csak jobban.

kissjanos21   2016. 01. 06.

Ez egy szórakoztató, elég izgalmas akciófilm, tele sok sok hibával, pl. . Nem hiszem hogy a fehérházba csak ilyen egyszerűen be lehet jutni!- Egy 11 éves kislány neki támad a terroristának mert épp lelőtt valakit ! (Biztos nagyon bátor kislány volt) vagy az Elnök fel esketés a terror teljes közepén 2* is, és még sorolhatnám.

hejnekem   2015. 05. 13.

Azt hittem jobb lesz, mint a Támadás a Fehér Ház ellen, de nem igazán. Nem egy borzalmas film, de azután hogy egy hasonló film kijött előtte, és attól nem tudta igazán megkülönböztetni magát. Van pár vicces rész benne, egyszer meg lehet nézni.

sztankobazsi   2015. 11. 02.

A történet gyenge, a trükkök nem elég jók. Nem vettél túl komolyan a sztorit. Elég sok viccesnek szánt jelent van benne. Néha tényleg jól sikerültek a poénok, de ez igen kevésszer sikerült így.

Mr. Z   2015. 06. 15.

Nagyon jó akció film volt. Érdekes volt Channing Tatum-ot ilyen filmben látni és meg kell mondjam számomra ez erősen pozitív érzést váltott ki. Nem vitték túlzásba és igazán akciódús, szórakoztató volt.

Enjoy   2017. 02. 10.

Középszerű akciófilm. Az átlaghoz képest sem jobb, sem rosszabb. Újdonságot nem adott. Egyszer nézhető kategória , egyszeri nézésre azért szórakoztató.

Manson   2016. 10. 18.

Izgalmas, akcióban dús film, amiben profin alakítanak a színészek. Végig leköti a nézőt és magával ragadja a sztori, egy percig nem unatkoztam rajta. Összetett, profi film.

krysn95   2015. 11. 02.

Nagyon egyszerre jött ki a Leonidaszos változattal (nem is értem...), de talán mégis ez a jobb. Kevésbé veszi magát komolyan és nem mellesleg jobban szállítja a Die Hard hangulatot mind némelyik Dier Hard. Klaszikus Roland Emmerich film jól bevált USA múvi recepttel. Bármikor jöhet, mint a hamburger.

macikutya   2015. 06. 29.

2013-ban már másodszor volt ostrom alatt a Fehér Ház. A 2013-as év legjobb Fehér Ház elleni támadás egyértelműen a Támadás a Fehér Ház ellen című film lett, és csak az ezüsttel elégedhet meg Roland Emmerich akció popcorn mozija. A látványvilágról azt kell, hogy mondjam hogy itt picivel szebben voltak kidolgozva az effektek, mint az előbbi konkurens filmhez képest. Mindenképpen nézhető film.

bigi   2015. 06. 30.

Ez a film nagyon gyenge. A támadás a fehér ház ellen sem Oscar gyanús, de ez még attól is fényévekre marad el. Szörnyű! Tele idióta poénokkal, Channing Tatum és Roland Emmerich játéka említésre sem méltó, a magyar szinkron pedig az egyik legócskább, amit eddig volt szerencsém hallani.

cunci   2015. 06. 16.

Közelebb van a vígjátékhoz, mint az akciófilmhez és ez mindent el is mond a filmről. A valósághoz a legtöbb akciófilmnek nincs túl sok köze. Ebben a filmben sincs másképp, de talán itt az átlagnál is kevesebb. Katonai, terrorelhárító, politikai szempontból jobb ha az ember el is felejti, amit lát és hall, annyira irreális. Ha valaki az olyan akciót szereti, ahol a főhőst nem lehet lelőni akkor annak ajánlom.

Helgus   2015. 03. 29.

Tisztára, mint a Csupasz pisztoly! A "párbeszédek" , az "akciók" , a "poénok" és a "történetvezetés" : minden! Ez egy paródia, annyira bárgyú, hogy az elképesztő, vicces, és olyan profi, mint egy szalagavatón előadott diák színdarab. Haha!

Bimbi   2015. 10. 19.

Pörgős, izgalmas akciófilm, amin egy percig sem unatkoztam. Mindig történik valami, nem hagy unatkozni. A szereplők alakítása is igényes, meggyőző, profi.

Sz.N.K.N   2015. 05. 19.

Inkább akció-vígjáték volt, de ettől függetlenül nem volt rossz film. Egyszer meg lehet nézni. Jó színészek voltak benne és a sztori maga is jó lett. Aki szereti Channing Tatum filmjeit, ezt is szeretni fogja.

kovacsbarn   2015. 03. 31.

Végig izgalmas film, szórakoztató, nem kínos poénokkal és nem csak annyit kínál, ami az előzetesben látható! 5 csillag

kriskaa   2015. 02. 04.

Ez egy szórakoztató, elég izgalmas akciófilm. Aki szeretné megnézni az erre számítson, ne többre. Nekem tetszett, kikapcsolt. Nem érdekel hogy van-e mondanivalója, vagy hogy életszerű-e (teljesen lehetetlen persze), hogy tele van klisékkel, stb. Én jót szórakoztam, amire rég volt példa.

szabo801120   2015. 02. 16.

A látványon nem igazán spóroltak, bár minden túl kiszámítható, így érdektelenségbe fulladnak az akciójelenetek is az unalmas történet egészében! :(

Kyuuseishu   2017. 08. 19.

A pár apró következetlenség ellenére remek kikapcsolódás, végig izgalmas, és egy pillanatra sem ül le a hangulat. Gyakorlatilag kettes csomagban kéne árulni a Támadás a fehér ház ellen cíművel.

agi89   2016. 04. 07.

Az elnök végveszélyben filmet azért szeretem, mert Channing Tatum megmutatta hogy Bruce Willis után másnak is igazán jól tud állni a koszos és véres fehér atlétatrikó. :D De amúgy női mivoltomból kifolyólag nagyon imádtam ezt a filmet. Jamie Foxx és Channing Tatum párosa nagyon jó kis akció filmet kerekített.

marker   2016. 12. 03.

Alacsony költségvetésű borzalom. Rendben, az hogy Channing Tatum és Jamie Foxx játszik benne az jó pont, de a nyomába se ér a Támadás A Fehér Ház Ellennek.

tomtom   2015. 02. 23.

Érdekes volt, régen láttunk ilyen elnökmegmentős filmet mondjuk az Air Force One óta, de ahhoz képest szerintem ügyesen nyúltak hozzá a témához, és egy jó kis magas fordulatszámú akciófilm kerekedett ki az egészből. Nekem bejött.

ovejuna   2015. 01. 25.

Szórakoztató, izgalmas film, végre egy klasszikus, jól sikerült akciófilm, amit meg lehet nézni egyszerűen hátradőlve, és nem kell az embernek folyton a fejét fogni az oltári hülyeségeken, meg logikai bakikon. Látványos, szépen kidolgozott, pörgős és élvezetes. Egy ilyen filmtől pontosan ezt kell várni.