Szcientológia, avagy a hit börtöne (2015)

Going Clear: Scientology & the Prison of Belief

Szcientológia, avagy a hit börtöne
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

tamas84   2016. 04. 29.

Ha csak egy dokumentumfilmet nézel egy idén, ez legyen az. Kőkemény mozi, ami hatásvadászat nélkül rántja le a leplet a szcientológiáról. Must see!

Freenet   2015. 12. 31.

Hát... ez a film a scientológusoknak nem fog tetszeni :D Kis demagógiát éreztem benne, annak ellenére, hogy sok valós dolog elhangzott a filmben. Egyszer nézhető.

Scanian   2015. 12. 08.

Minden egyes pozitív jelzőt megérdemel a film. Aki eddig nem értette, hogy miért van sok mindenkinek baja a szcientológiával, és miért olyan veszélyes ez a kevésbé pallérozott elmék számára.

Ajánlom mindenkinek, aki már hallott a Szcientológiáról, vagy esetleg kacérkodott a belépéssel. Sajnos csak az egyik oldal szólal meg a filmben, de ez nem a készítők hibája, az “egyház” nem kívánt élni a lehetőséggel. (8/10) több»

Nagyon könnyű legyinteni, hogy áh, engem ilyen marhaságokkal nem lehet behülyíteni. Ez a film azért óriási, mert megmutatja, hogy de igen. Az őrület természetrajza a Szcientológia-doku. több»

Az Oscar-díjas dokumentumfilmes Alex Gibney (Taxi to the Dark Side) ezúttal a „képmutatás, a kapzsiság és a hazugság idézőjeles egyházát”, a szcientológiát vette kíméletlen kamerájának célkeresztjébe. több»