Szigorúan ellenőrzött vonatok

Ostre sledované vlaky

2019.08.31 Interfectorem Sabnock

A kor egyik zseniális mozija,érdekes megközelítésben,számunkra ismeretlen Kelet-európai színészekkel.Jiří Menzel egy nagyon éles eszű,és szemű rendező,ebben a filmben ezt bizonyítja is.

2017.07.23 Deku

Annak ellenére is, hogy számomra ismeretlen színészek játszanak a filmben ez nagyon szerethető volt. Nem volt hátrány az sem, hogy ez még fekete-fehér film sőt szerintem nagyon értékes kis darab.

2016.12.12 Berto49

Hrabal átdolgozás Menzel rendezésében. Zseniális film! Hrabal jellegzetes humora párosul Menzel ragyogó rendezői vénájával, így fantasztikus film kerekedett belőle.

2018.03.21 hackerjulcsi

Korhű és zseniális film. Nagyon tetszenek benne a közelik, mert ebben a filmben számomra kifejezetten nagy kifejezőerővel bírnak.. és nagy hatást is gyakoroltak rám. A történet remek, ahogy maga a vizuális tartalom is. 5*

2016.06.29 erare

Ritkán mondom azt egy filmre, hogy tökéletes, de ennek a filmnek nincs hibája. Pont úgy jó, ahogy van és pontosan a megfelelő személyek állnak a film középpontjában és a rájuk szabott szerepkörben. Kiváló rendezés! És hát ugye Hrabal sem végzett rossz munkát - az alapok jók voltak...

2016.02.09 doroffee

Ez is egy klasszikus Menzel-film, nagyon szerethető, édesbús cseh humorral és kedves helyzetkomikummal.

2016.07.04 wooderman

Nagyszerű ahogy összeáll ez a zseniálisan elkészített vígjáték! Telis - tele humorral, kellő mennyiségű ironiávan. A szereplők beválogatása és játéka is hibátlan,hozza amit a karakterek igényelnek.