Színes fátyol

The Painted Veil

2015.06.30 BuBu

Tetszett a film, férfiak ne rémüljenek vissza a 'romantikus' kategóriától... jó darabig a párom is tologatta ezt a filmet a megnézendő filmjeink listáján, de végül mindkettőnk tetszését elnyerte! Bár kell hozzá hangulat, de ha az megvan, és hajlunk e film megnézése, megéri, ne habozzatok!

2016.12.15 Maxima

Egyedi hangulatú, megfogó film. Profin alakítanak benne a szereplők, igazán beleéltem magam az eseményekbe. Nem az a sablonos, megszokott film. Érdemes megnézni!

2016.04.30 nagyniki987

szomorkás hangulatú dráma, tetszettek a karakterek, mert nagyon jól beleillettek a szerepükbe, hiteles előadásmódjuk adja a film sikerét. Feldúl, megindít és elgondolkodtat a film, szép, maradandó élményt nyújtó alkotás.

2015.02.15 Mano35

A film hangulata magával ragadó. A könyv elolvasása után néztem meg és nem csalódtam. Romantikus, melankólikus és szomorú, mondanivalója van. A férfi és nő közötti kapcsolat nagyon érdekes, egyedi kapcsolat, a maguk módján szeretik, tisztelik egymást.

2015.03.24 Akodako

Ez a film is bizonyítja, hogy Edward Norton tényleg jó színész. Nagyon jól adja a karaktert. Az érzelmek ütközése ez a film.

2016.09.15 Vviktor

Nagyon megfogó, egyedi hangulatú film. Egyáltalán nem sablonos, mély érzelmeket mutat be, elgondolkoztató és megfogó. Profik színészek! Érdekes a története!

2015.04.20 dóri

Az egyik legjobb romantikus film. Épp annyira érzelmes amennyire kell és szerencsére nincsenek benne Hamupipőkés fordulatok. Itt-ott lehet nevetni, sírni és tanúságokat levonni.

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Egyedi, különleges hangulatú dráma, ami nagyon jól játszik az érzésekkel, érzelmekkel. Elgondolkoztat és magával ragad, végig fenntartja az érdeklődést.

2016.08.19 Macika

Edvard Norton nagyon profin, hitelesen alakít a filmben. Mély érzéseket és érzelmeket bemutató igazi dráma. Egyáltalán nem sablonos, van egy különleges hangulata, magával ragadó alkotás!

2015.10.26 Manyi

Engem rendkívül megfogott a film egyedi különleges utánozhatatlan hangulatával es érzelmi kifejezéseivel. Utánozhatatlan ahogy szeretik es gyűlölik is egymást a főszereplők.

2016.03.31 Mmaarrttoonn

Érzelmileg megfogott és valódi mondanivalóval rendelkező film. A színészek alakítása nagyon profi és meggyőző. Igényes, jól osszerakott film. Többszöri nézésre is szórakoztató.

2015.07.08 Bekmeli

Az érzelmek, indulatok, érzések játéka ez a film. Edward Norton remekül alakít benne, meggyőző és valóban beleéli magát az ember az eseményekbe. Magával ragadó, elgondolkodtató, zseniális dráma.

2016.01.07 [email protected]

A színes fátyol egy nagyon mély érzelmi tartalmú film amit elsőre nem is gondoltam. Edvard norton alakítások rendkívül jó, profi. Igazi mélyre ható elgondolkoztató dráma.

2016.04.09 necum

Nem volt az igazi, mert ezt a filmet alapvetően a színészeknek kellett volna vinnie a hátán, amit Norton még úgy-ahogy meg is tett, bár ez a karakter szerintem nagyon nem neki való, de Naomi Watts játéka nekem itt nagyon nem jött át.