Színes fátyol

The Painted Veil

2018.12.04 hsanya182

Aki a romantikus, drámai filmeket szereti annak tetszeni fog. Az első 30p színészi játéka nagyon lekötött, ahogy a csaj olyan sráchoz megy feleségül akibe nem szerelmes, majd egy másik pasi felülteti, akibe meg szerelmes lesz, szóval magasról fog leesni, mert a társadalmi elvárásoknak persze meg akar felelni...

2017.07.18 Deku

Nálam nem jött be, rémesen lassú szó szerint altatott a film és nem keltette fel érdeklődésemet egy percre sem. Fél órát bírtam belőle megnézni és utána kikapcsoltam mert nagyon nem tetszett.

2017.08.15 MP170506

Lassan kibontakozó, de nagyon mélyre ható, érzelmes dráma, tragikus végkifejlettel. Nekem nagyon tetszett minden benne, a színészek, a történet minden jó!

2015.01.29 Bizsu82

ez a film az érzelmek kettőssége, szeretet és gyűlölet, boldogság és szomorúság. megindító megható.

2015.05.03 Vitya

Szomorú, romantikus, drámai film, ami különleges, egyedi emberi karaktereket mutat be, akikben ott van a kettősség, a szeretet és gyűlölet, a taszítás és ragaszkodás. Zseniális film!

2016.04.26 Leoni

Az egyik kedvencem a lassú folyású, mély szerelmi drámák közül, a két főszereplő remekül alakít, keserédes egy film a gyönyörűségében.

2015.08.12 Rikudou6

Tele van izgalommal és pörgéssel a film. Magával ragad a film és a fordulatokkal el se akar engedni. Szerintem egyik legjobb film. Egyik nagyon nagy kedvenc filmem, alakítás szempontjából és látványból is.

2017.02.17 Acropolis

A könyv is tetszett és a film sem okozott csalódást. Mai filmekkel vetekedő dráma profi és színvonalas színészi alakítással. Edvard Norton nagyon jól szerepel benne és a színésznő is hiteles.

2017.08.16 Zsuzsy

Egyedi hangulatú, számomra megfogó film volt. Nagyon jól alakítanak benne a szereplők, Edward Norton egyébként is az egyik kedvencem, nagyon profin alakít ebben a filmben is.

2016.10.27 Manfred

Érzelmileg megfogó film, ami hat a nézőre. Nagyon profik a színészek, főleg Edward Norton alakítása tetszett. Lelkileg is hat a nézőre. Érdekes, különleges hangulatú film.

2017.03.27 VK

A könyv után a film is nagyon tetszett. A színészek alakítása jó a filmben , mert igazán meggyőzőek és hitelesek, hozzák a karaktert. Szórakoztató, érzelmileg is megfogó film.

2016.08.29 GaraiV

Karakteres, profi alakítás Edward Nortontól. Mély és összetett érzelmeket kifejező, lelkileg nagyon hatásos film, ami magával ragadja a nézőt. Izgalmasan feszült, különleges film.

2015.03.31 Henczi

Ami nagyon tetszik benne, hogy nem az a sablonos, romantikus dráma, hanem szókimondó, valódi emberi élettörténeteket mutat be. E.Norton az egyik kedvenc színészem és ebben a filmben sem okoz csalódást, igazán jól alakít.

2016.10.15 Manson

Pozitív csalódás volt a film. Túlmutat önmagán, hátsó, mélyebb jelentése van, mint amit elsőre mutat. Profin alakít benne Edward Norton, hozza a formáját!