Sztriptíz

Sztriptíz

Striptease

Az egykori FBI-ügynök Erin Grant elveszítette lánya felügyeleti jogát, amikor elvált férjétől, Darrelltől, egy piti tolvajtól. A megélhetését küzdve táncosnőként vállal munkát egy szórakozóhelyen, ahol egyik este Dilbeck kongresszusi képviselő (álruhában) megtámadja a közönség egy másik tagját.… Több

Rendező: Andrew Bergman
Burt Reynolds
Ving Rhames

2023.06.18 [email protected]

Szerintem nagyot alakít ebben a filmben is Demi Moore

Régebben láttam ezt a filmet, amit itt szerettem volna újra megnézni, de semmit nem ad ki a link.

2017.08.30 Berto49

Egyedüli érték Demi Moore és táncai, főleg a zuhanyozás utáni próbatánc. Eszméletlenül szép nő volt, csodás alakkal. A történet nagyon bárgyú, nem csoda, hogy négy, vagy öt Arany Málna-díjat kapott, de néha Demi kedvéért érdemes megnézni.

2015.05.05 ZeroHero

Majdnem azt mondhatnám, hogy egy elveszett kincs ez a film, de azért nem éri el azt a szintet. Szerencsére a készítők nem a kézenfekvő nyálasan drámai megvalósítást választották, amit a történettől várnánk, hanem inkább egy szokatlan vígjátékot csiná... Több

Michael Caine, Gene Hackman és Donald Sutherland mind visszautasították David Dilbeck szerepét. Szerző: rbernadett

Demi Moore-nak nem kevesebb, mint 8 asszisztense volt a filmben, egy sminkes, egy fodrász, egy személyi asszisztens, egy személyi edző, egy mozgás tréner és ketten a biztonságára vigyáztak. Szerző: rbernadett

A film sokkal nagyon sikereket ért el a tengerentúlon, mint az amerikai mozikban. Szerző: rbernadett

Demi Moore 12 millió dollárt kapott a szerepért, ami akkor rekordnak számított a színésznők között.Szerző: rbernadett