Prücsök   2015. 06. 30.

Imádom a romantikus filmeket és ezt a filmet is. Szerintem nagyon jól sikerült, a történet kiváló, nagyon jó lett! A színészek is tetszettek, Sally Hawkins-ről nem is gondoltam volna, hogy ilyen jó színész! Ajánlani tudom csak!

Cordelia Bennett   2016. 05. 08.

Jane Austent igazán a britek tudják jól filmre vinni (na jó, egy-két kivétellel). A jellemábrázolásban utolérhetetlen volt az írónő, itt is méltón követik a hagyományt. Aki nem ismeri a történetet, biztosan szorít majd szegény Miss Anne Elliottnak.

kadvan95   2017. 08. 04.

Rajongom Jane Austen-ért. Ez a film remek adaptáció. Nagyon megfogott érzelmes és szívbemarkoló.

Rupert Penry-Jones
Rupert Penry-Jones
Julia Davis
Amanda Hale
Julie Davis
Amanda Hale

A film Jane Austen azonos című regénye alapján készült, mely Meggyőző érvek és Tartózkodó érzelem címmel jelent meg Magyarországon.