Távol a világ zajától (2015)

Far from the Madding Crowd

indingo   2017. 05. 02.

Igazi érzelmes romantikus film. nekem nagyon tetszett, mát többször is láttam és még biztosan megnézem párszor. A szerelmi szál bonyodalmakkal tarkított és végén beteljesedő fajta.

Deku   2017. 08. 30.

Ettől a filmtől nem esett le a hajam de bőven nézhető a fim. Többet ilyet nem tudnék megnézni de ez egyszer megfelelő volt. Ez a film nem érte meg azt az időt amit belefektettem.

dailyfilmsan   2018. 08. 03.

Nem volt annyira emlékezetes romantikus film.Viszont nem volt unalmas sem jól lett megvágva és nem is az a túlságosan csöpögősen romantikus . A regényt nem olvastam ami alapján elkészült ez a film dea kötött ütem arra enged következtetni hogy nem igen másították meg a könyv történéseit. Carry Muligan nagyon beleillik ebbe a korszakba.

MP170506   2017. 09. 20.

Már az elején levágható, hogy mi lesz a végkifejlet, de véleményem szerint mégis is egy érzelmes, romantikus film. Ami végig leköti a néző figyelmét.

TomÁcs   2018. 04. 23.

Carey Mulligan színésznő helyett jobban örültem volna egy kicsit vonzóbb színésznőnek. A története kicsit klasszikus és kiszámítható történet. gyönyörűek voltak a helyszínek.

Tom Sturridge
Thomas Vinterberg

Ha sikerül akár Batshebaval, akár Gabriellel azonosulni, akkor ez a film valami elképesztően pörgős lesz. több»

Bár a mozi pénztáraknál nyilván a hölgyek lesznek túlerőben, egyetlen úriember se szégyellje, ha valami fura melegséget érez a mellkasa tájékán, miközben nézi a filmet. több»

Thomas Vinterbergnek ez volt az első kosztümös filmje, amit készített.

(Mavil)

A filmre való felkészülés érdekében a szereplők részt vettek egy kéthetes gazdálkodó-képzésben. Matthias Shoenaertz ténylegesen elsajátította azokat ismereteket, melyeket az általa eljátszott szereplő végez a filmen (Pl. felfúvódás-megállító trükk).

(Mavil)