Távol a világ zajától

Far from the Madding Crowd

2022.05.01 dandelion1983

Sajnos a regényt még nem olvastam, de ezt a filmet nagyon szeretem. Matthias Schoenaerts miatt találtam rá, nagyon jó színésznek tartom, nagyon erős jelenléte van a vásznon. Ez a szerep is jól állt neki annak ellenére, hogy többnyire nem ilyen karakt... Több

2017.05.02 indingo

Igazi érzelmes romantikus film. nekem nagyon tetszett, mát többször is láttam és még biztosan megnézem párszor. A szerelmi szál bonyodalmakkal tarkított és végén beteljesedő fajta.

2017.08.30 Deku

Ettől a filmtől nem esett le a hajam de bőven nézhető a fim. Többet ilyet nem tudnék megnézni de ez egyszer megfelelő volt. Ez a film nem érte meg azt az időt amit belefektettem.

2018.08.03 dailyfilmsan

Nem volt annyira emlékezetes romantikus film.Viszont nem volt unalmas sem jól lett megvágva és nem is az a túlságosan csöpögősen romantikus . A regényt nem olvastam ami alapján elkészült ez a film dea kötött ütem arra enged következtetni hogy nem ige... Több

2017.09.20 MP170506

Már az elején levágható, hogy mi lesz a végkifejlet, de véleményem szerint mégis is egy érzelmes, romantikus film. Ami végig leköti a néző figyelmét.

2021.02.18 Melinda

Minden megfilmesítések legkorrektebbike. Nem akar se többnek, se kevesebbnek látszani, mint ami. Gyönyörű a vizualitása, a zene úgyszintén. Ugyan nekem a főhősnő komoly csalódást okozott, de ez inkább Thomas Hardy fantáziájának és korának a számlájár... Több

2018.04.23 TomÁcs

Carey Mulligan színésznő helyett jobban örültem volna egy kicsit vonzóbb színésznőnek. A története kicsit klasszikus és kiszámítható történet. gyönyörűek voltak a helyszínek.

2016.05.18 VvV

Nagyon szép és mély érzelmeket felmutató romantikus film volt. Nagyon szívmelengető.

2022.02.22 Ildikó Bacskai

Távol a világ zajától (2015)

Szépen kivitelezett romantikus film, szép jelmezek, szép helyszínek. Carey Mulligan számomra nem egy kimondottan ismert színésznő, de jól hozta az álmodozó és egyben talpraesett főhősnő szerepét. Könnyű szórakozást nyújtó szerelmes film a maga drámáival.

2016.02.19 Lonka

Szép, érzelmekkel teli romantikus film. Kiváló a környezet, a néző szinte érzi a friss falusi levegőt. Persze tudjuk, hogy kivel jön majd össze a végén, de sebaj.

2019.11.16 bbozsi

Finoman szólva sem az én stílusom, de ezt örömmel néztem végig. Pont annyit tart meg a klasszikus elmekből, hogy komfortos legyen, és pont annyit cserél ki, hogy érdekes.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Gyönyörű tájakon játszódó igazi szerelmes film. Kellőképpen van benne romantika, de nem egyhangú, hanem fordulatokkal teli a film. Persze gondolta az ember, hogy lesz a vége, de míg eljutnak oda...

2016.06.20 Kirana80

Csodálatos képi világgal rendelkező, igazi romantikus film volt. Bővelkedett fordulatokban, és a színészi játék is hiteles volt. Egy estére tökéletes kikapcsolódás. Nagyon izgultunk a főszereplőkért, hogy jöjjenek már össze :-D, és sikerült úgy fonni a történetet, hogy ez ne legyen biztos az utolsó percig sem.

2016.09.30 krajcsie

Szép film, viszont ami miatt csupán 3 csillagot adok rá, az az eseménytelenség. A befejező 30 perc igen nyomasztóra sikerült, nem tudtam a szívembe zárni a főszereplő nőt sem.