Télapu

The Santa Clause

2023.08.27 Ergit

Csak kedvelni lehet!

2021.07.15 Laca//Ho/rr/oR//

Ide a kabátot, már én vagyok a Télapó!!!

Még ennyi idő után is úgy gondolom, hogy kiszoríthatatlan a legjobb karácsonyi filmes listából. Tim Allen egyik legjobb filmje, és még mindig varázslatos karácsonyi filmnek tartom. Az 1994-ben készült, John Pasquin alkotást máig nem tudták leszorítani az elmúlt időszakban készült karácsonyi alkotások, pedig az idő elteltével jóval több lehetőség nyílt a technika fejlődése végett. Kedves kis képi világa és a varázslatos hangulata mellett jól mutatja be egy gyermek és a szülők nézőpontjából, hogyan telik egy ünnep, ha a mindennapok nehézségeivel kell megküzdeni a válás után. Remek kis családi vígjáték, amit bármikor szívesen megnézek. Nagyszerű hangulatú film, melyben rejlik a karácsonyi hangulat.

Tim Allen mindíg idevarázsolja nekünk a karácsonyt.Nagyon szép,hangulatos,és érzelmekkel teli karácsonyi mese.Ide a kabátot,és máris én leszek a Télapó!Zseniális,és rengetegszer nézhető!

2017.09.14 Deku

Ez a film szerintem örökké elkísér majd minden egyes karácsonyi ünnepnél, hisz nagyon kellemes a hangulata, jópofa és megteremti azt a hangulatot amit gyerekkoromban éreztem.

2019.05.18 Ms. Akárki

Imádom. Kedvenc karácsonyi filmem. Igazi klasszikus amit szerintem mindenki látott már legalább egyszer. Nagyon vicces és tökéletes háttértörténetet hoztak össze a télapónak, hogy mégis hogyan cserélődnek az évek folyamán. Tim Allen tökéletes télapó. Megadta azt az egyedi karaktert a filmnek amire pont szüksége is volt.

2018.12.02 Norbert93

A valaha készült legjobb és legvicesebb karácsonyi film, a mai napig sem sikerült jobbat összehozni.

2018.08.23 kevelin

Nemrég néztem meg újra és még mindig nagyon tetszik. Kedves kis családi film karácsonyra, ami a tiszta szeretetről szól

2018.10.22 Csillagpor

Klasszikus karácsonyi vígjáték, amit mindent évben lead a tv és mi meg is nézzük. Nagyon jó. Ennyi év után is vicces és jó érzés újranézni. Ritka az ilyen film, főleg karácsonyi filmben. Jó poén amúgy hogy a pasi úgy fogadta el a szerződést hogy felvette a télapó kabátját. Szerintem. :D

2015.01.28 szd91

Örök kedvencem. Végre más megközelítésben láthatjuk a télapót. Neki is van családja, fel kell adnia az életét a jóért. Csodás képi világ, mesebeli helyszín. Gyönyörű karácsonyi történet.

2018.07.07 oneminute

Karácsony tájékán mindig adják valamelyik csatornán, nézhető darab.

2015.06.15 Mr. Z

Gyerekkorom kedvenc karácsony esti filmje. Bármikor újra tudom nézni és teszem is amint csak lehet. Persze csak ünnepekkor hisz úgy adja az érzést. Egész okosan felépítették a történetet ami nem lett se túlzás se kevés. Imádom a mai napig.

2017.03.01 Zenta

Nálam maximum pontos film a Télapu, ugyanis nagyon sok szép gyerekkori emlék megidézője, rengetegszer láttam. Még ha mai szemmel már nem is olyan film, akkor is 5 csillag nálam.

2015.06.20 neeta92

Imádtam és imádni is fogom amíg csak lehet. Hisz karácsony a kedvenc ünnepem és mi kellhet más karácsony ünnepén mint egy jó szórakoztató és időtálló vígjáték karácsonyi szellemben mint ez vagy akár a társai.

2015.06.04 era93

Nekem ez az egyik kedvenc karácsonyi filmem. Enélkül és a Reszkessetek Betörők nélkül nincs is igazán karácsony. Esténként azon a héten szinte kötelező megnézni. Nagyon jól visszaidézi gyerekkorom karácsonyi érzését és ezt nagyon szeretem.