Terra Willy

Terra Willy

Terra Willy: Planète inconnue

Miután tönkrement az űrhajójuk, Willy elszakadt a szüleitől, akikkel együtt szelte a világűrt. A fiú mentőkapszulája egy vad és felderítetlen bolygón landol. Willynek nincs más választása, mint barátja, Buck, a barátságos robot segítségével megvárni a mentőakciót, miközben… Több

Ország: Franciaország
Premier (HU): 2019.11.07.

2019.12.02 Ms. Akárki

Aranyos történet de ez tipikusan csak a kisgyerkőcök élvezték. Nincs köztes út a mesében hogy néha néha kiszurkál a felnőtt közönség számára is egy egy poénnal. A látványvilág nagyon szép de ez sajnos kevés.

2019.08.01 RókaÚr

A sztori túlságosan egyszerű, emiatt szerintem egy 10 év körüli gyereknek már nagyon unalmas. A furcsa robot egy kilencvenes évekbeli mesét juttat eszembe, a bizarr idegen lények pedig a Pokémonokat, szóval nem igazán tudom hová rakni ezt a filmet. T... Több

2019.08.11 doobie

Nem vagyok lenyűgözve, de nem is vagyok gyerek. Lehet, hogy a célközönségnek elnyeri a tetszését.

2019.11.08 Bence

Nagyon aranyos mese egy kellemes történettel és egy egész jó animációval. Szerencsére nem az a fajta ürességtől kongó sztori, amit csak a kisebbek tudnak élvezni, hanem a felnőttek is egyaránt.

2019.11.07 tomrocky

Hát, tény, hogy nem ez lesz a kedvenc mesém, de ettől függetlenül szerintem egyszer mindenképp érdemes megnézni. Amolyan kellemes délutáni matiné, bár mintha próbáltak nagyon a látványra rámenni a készítők, ez az egy dolog nagyon nem jött össze, szerintem.

A film összbevétele 4 349 683 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 12 384 285 forintot termelt. A hazai mozik összesen 8 814 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Értékelés: 7.3/10
(2019. 11. 06.)
A film pedig bővelkedik olyan poénokban, melyeket egyaránt élvezhetnek a szülők és megértenek a gyerekek is. Így az egész család egy kellemes másfél órás kikapcsolódásban veheti ki részét, ha megnézi a Terra Willy cimű filmet. Több