Terra Willy (2019)

Terra Willy: Planète inconnue(ASTRO KID)

Terra Willy

Ms. Akárki   2019. 12. 02.

Aranyos történet de ez tipikusan csak a kisgyerkőcök élvezték. Nincs köztes út a mesében hogy néha néha kiszurkál a felnőtt közönség számára is egy egy poénnal. A látványvilág nagyon szép de ez sajnos kevés.

olgaasFug   2019. 11. 08.

Nagyon aranyos mese egy kellemes történettel és egy egész jó animációval. Szerencsére nem az a fajta ürességtől kongó sztori, amit csak a kisebbek tudnak élvezni, hanem a felnőttek is egyaránt.

tomrocky   2019. 11. 07.

Hát, tény, hogy nem ez lesz a kedvenc mesém, de ettől függetlenül szerintem egyszer mindenképp érdemes megnézni. Amolyan kellemes délutáni matiné, bár mintha próbáltak nagyon a látványra rámenni a készítők, ez az egy dolog nagyon nem jött össze, szerintem.

doobie   2019. 08. 11.

Nem vagyok lenyűgözve, de nem is vagyok gyerek. Lehet, hogy a célközönségnek elnyeri a tetszését.

RókaÚr   2019. 08. 01.

A sztori túlságosan egyszerű, emiatt szerintem egy 10 év körüli gyereknek már nagyon unalmas. A furcsa robot egy kilencvenes évekbeli mesét juttat eszembe, a bizarr idegen lények pedig a Pokémonokat, szóval nem igazán tudom hová rakni ezt a filmet. Több olyan animációs filmet láttam már, aminek legalább a karakterei és/vagy a története emlékezetes volt, ez sajnos nem olyan.

A film pedig bővelkedik olyan poénokban, melyeket egyaránt élvezhetnek a szülők és megértenek a gyerekek is. Így az egész család egy kellemes másfél órás kikapcsolódásban veheti ki részét, ha megnézi a Terra Willy cimű filmet. több»