Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

The Book of Negroes (2015)

The Book of Negroes

Louis Gossett, Jr.
Aunjanue Ellis
Aunjanue Ellis
Louis Gossett, Jr.
Cuba Gooding Jr.

vitto   2018. 09. 06.

Kétkedve fogadtam, de az elsúő epizód után tudtam, hogy végignézem majd. Jók a színészek, jó a szereposztás. A történet is kifogástalanul van megírva, de a rendezés kissé hányavetire sikerült.

Sziszi   2016. 07. 05.

Hasonlót mintha már láttam volna, így a rabszolgák sanyarú sorsa az amerikai farmokon ismert számomra. De korábban még nem hallottam efféle verzióról, mint amit a film ismertet, így kíváncsi voltam. Nem csalódtam, de nagyon lelkes sem lettem az epizódokat követően. Jó sorozat, érdekes, tanulságos, de ennél nem több.

pet-et   2016. 07. 01.

Nekem nagyon tetszett, szerintem érdekes volt. Látványilag is remek, érdekes filmsorozat.

varjú   2016. 06. 28.

Remek sorozat, érdemes megnézni. Valós történeten alapul, s a rendezés és a forgatókönyv is hitelesre sikeredett. a színészek jók, valójában nincs kimagasló alakítás, de ezzel nincs is semmi baj.

julisX   2015. 07. 18.

Ilyen rabszolgás mozit még nem láttam, de nagyon jó volt. Végre nem csak a gyapotföldeket meg a verések sorát kapták lencsevégre, hanem más szemszögből , Aminata története révén mutatták be az akkori eseményeket.