Sziszi

Aunjanue Ellis
Aunjanue Ellis
Louis Gossett, Jr.
Cuba Gooding Jr.

Egy nőt elrabolnak Afrikában, és Amerikába hurcolják, hogy rabszolgaként dolgoztassák Dél-Karolinában. Aminata megjárja New Yorkot, Új-Skóciát és Sierra Leone veszélyes dzsungeljeit, hogy visszaszerezhesse szabadságát a 19. században. A többszörös díjnyertes kanadai író, Lawrence Hill The Book… Több

Rendező: Clement Virgo
Forgatókönyvíró: Lawrence Hill, Clement Virgo
Ország: Kanada
Premier: 2015.01.07.

2018.09.06 vitto

Kétkedve fogadtam, de az elsúő epizód után tudtam, hogy végignézem majd. Jók a színészek, jó a szereposztás. A történet is kifogástalanul van megírva, de a rendezés kissé hányavetire sikerült.

2016.06.28 varjú

Remek sorozat, érdemes megnézni. Valós történeten alapul, s a rendezés és a forgatókönyv is hitelesre sikeredett. a színészek jók, valójában nincs kimagasló alakítás, de ezzel nincs is semmi baj.

2015.07.18 julisX

Ilyen rabszolgás mozit még nem láttam, de nagyon jó volt. Végre nem csak a gyapotföldeket meg a verések sorát kapták lencsevégre, hanem más szemszögből , Aminata története révén mutatták be az akkori eseményeket.

2016.07.01 pet-et

Nekem nagyon tetszett, szerintem érdekes volt. Látványilag is remek, érdekes filmsorozat.

2016.07.05 Sziszi

Hasonlót mintha már láttam volna, így a rabszolgák sanyarú sorsa az amerikai farmokon ismert számomra. De korábban még nem hallottam efféle verzióról, mint amit a film ismertet, így kíváncsi voltam. Nem csalódtam, de nagyon lelkes sem lettem az epizódokat követően. Jó sorozat, érdekes, tanulságos, de ennél nem több.