Az elit alakulat (2001)

Dexter Fletcher
Rick Warden
Robin Laing
Donnie Wahlberg

Képkockák   2021. 10. 12.

A legjobb háborús sorozat

Sok háborús (főleg 2. VH) filmet és sorozatot láttam, de ez magasan a legjobb, maga mögé utasítva a Ryan közlegény megmentését is.

harnas1207   2018. 11. 27.

Easy század előre!

A sorozat igaz történetek és elbeszélések alapján készült. Számomra az egyik leghitelesebb háborús film. Nem a szereplőkre, a főhősökre koncentrál, hanem a háború menetére. Megismered a katonákat, némelynek az arcát vagy a nevét, de mire észbe kapsz már meghalt, jön másik. Mindig csak az alakulat marad meg. Az ő történetüket meséli el a sorozat. Egyszerűen nincs olyan pontja amibe bele lehetne kötni.

Laca//Ho/rr/oR//   2019. 05. 12.

A pokol bugyraiban... Első helyről, mintha benne lennél!!!

Nehéz szavakat találni és összegezni a látottakat, mert rengeteg háborús filmhez volt szerencsém, és ez a minisorozat egytől egyig bemutatja a háború sötét poklát. Ilyen hatást még nem váltott ki belőlem film vagy sorozat, mert valami hihetetlen, mil... teljes kritika»

dulkap   2017. 01. 18.

Egy nagyon régi elmaradásomat pótoltam most be. Tetszett a sorozat, de azért annyira nem dobtam hanyatt tőle magam, mint amennyire mások értékeléséből várható volt. Egy nagyon korrekt és nagyon profin megcsinált minis sorozat, csak nekem az első felé... több»

MP170506   2020. 07. 10.

Kiváló sorozat, amit az élet, a háború írt. Remek színészek játszanak benne, hitelesen hozzák a karakterüket. Megrázó, megindító dráma, mely bemutatja milyen kötelékek, szövetségek alakulnak ki egy háborúban.

Edii   2015. 04. 21.

Nem egy minden napi történet, rendkívüli emberek elszakíthatatlan kötelékéről, kitartásáról és testvériességéről. Nagyon jó rendezés, a színészek kiválóak, megindító, elgondolkodtató alkotás!

hackerjulcsi   2018. 03. 22.

Imádom! Hatalmas színészi játék, élethű felvételek és ötletes kameramozgások vannak a sorozatban. Egyetlen olyan sorozat, amit egyhuzamban néztem meg, mert nem tudtam lekattanni róla. Ajánlom!

Seth Rogen jelentkezett, hogy szerepelhessen a filmben.

(Képkockák)

2000 német és amerikai egyenruhát vásároltak vagy állítottak elő a sorozathoz.

(Képkockák)

Eredetileg Mark Whalberg kapta volna meg Richard Winters szerepét.

(Képkockák)

Párhuzamosan 5 konyha működött a forgatások idején, hogy a személyzetet etessék.

(Képkockák)

Peter Youngblood Hills (Shifty Powers) részben Cherokee, ahogy az igazi Darrell "Shifty" Powers is.