Az elit alakulat

Dexter Fletcher
Rick Warden
Robin Laing
Donnie Wahlberg

Az elit alakulat minden idők egyik legköltségesebb televíziós alkotása, a 10 epizód forgatása 125 millió dollárba került. A Stephen E. Ambrose történész és író könyvén alapuló történet betekintést enged a második világháborús amerikai különítmény 101. számú légi hadosztályának 506. számú ezredének… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2001.12.01. | HBO Max (2011.10.03.) | Netflix (2023.09.19.)

2023.10.13 CsakEgyCsajszi

Legjobb!!!

Az egyik legjobb háborús sorozat, amit eddig láttam. Annyira át tudja élni az ember azokat a borzalmakat, amiket a katonák éltek át. Az a sok szenvedés, kín, fájdalom borzasztó! De ők mégis mennyire győzni akartak, és mennyire hittek. Nagyon-nagyon jó, ajánlom mindenkinek!!!

2018.11.27 harnas1207

Easy század előre!

A sorozat igaz történetek és elbeszélések alapján készült. Számomra az egyik leghitelesebb háborús film. Nem a szereplőkre, a főhősökre koncentrál, hanem a háború menetére. Megismered a katonákat, némelynek az arcát vagy a nevét, de mire észbe kapsz már meghalt, jön másik. Mindig csak az alakulat marad meg. Az ő történetüket meséli el a sorozat. Egyszerűen nincs olyan pontja amibe bele lehetne kötni.

2021.10.12 Képkockák

A legjobb háborús sorozat

Sok háborús (főleg 2. VH) filmet és sorozatot láttam, de ez magasan a legjobb, maga mögé utasítva a Ryan közlegény megmentését is.

2019.05.12 Laca//Ho/rr/oR//

A pokol bugyraiban... Első helyről, mintha benne lennél!!!

Nehéz szavakat találni és összegezni a látottakat, mert rengeteg háborús filmhez volt szerencsém, és ez a minisorozat egytől egyig bemutatja a háború sötét poklát. Ilyen hatást még nem váltott ki belőlem film vagy sorozat, mert valami hihetetlen, mil... Teljes kritika

2017.01.18 dulkap

Egy nagyon régi elmaradásomat pótoltam most be. Tetszett a sorozat, de azért annyira nem dobtam hanyatt tőle magam, mint amennyire mások értékeléséből várható volt. Egy nagyon korrekt és nagyon profin megcsinált minis sorozat, csak nekem az első felé... Több

Seth Rogen jelentkezett, hogy szerepelhessen a filmben.Szerző: Képkockák

2000 német és amerikai egyenruhát vásároltak vagy állítottak elő a sorozathoz.Szerző: Képkockák

Eredetileg Mark Whalberg kapta volna meg Richard Winters szerepét.Szerző: Képkockák

Párhuzamosan 5 konyha működött a forgatások idején, hogy a személyzetet etessék.Szerző: Képkockák

Peter Youngblood Hills (Shifty Powers) részben Cherokee, ahogy az igazi Darrell "Shifty" Powers is.Szerző: Képkockák