Az elit alakulat

Band of Brothers

2023.10.13 CsakEgyCsajszi

Legjobb!!!

Az egyik legjobb háborús sorozat, amit eddig láttam. Annyira át tudja élni az ember azokat a borzalmakat, amiket a katonák éltek át. Az a sok szenvedés, kín, fájdalom borzasztó! De ők mégis mennyire győzni akartak, és mennyire hittek. Nagyon-nagyon jó, ajánlom mindenkinek!!!

2018.11.27 harnas1207

Easy század előre!

A sorozat igaz történetek és elbeszélések alapján készült. Számomra az egyik leghitelesebb háborús film. Nem a szereplőkre, a főhősökre koncentrál, hanem a háború menetére. Megismered a katonákat, némelynek az arcát vagy a nevét, de mire észbe kapsz már meghalt, jön másik. Mindig csak az alakulat marad meg. Az ő történetüket meséli el a sorozat. Egyszerűen nincs olyan pontja amibe bele lehetne kötni.

2021.10.12 Képkockák

A legjobb háborús sorozat

Sok háborús (főleg 2. VH) filmet és sorozatot láttam, de ez magasan a legjobb, maga mögé utasítva a Ryan közlegény megmentését is.

2019.05.12 Laca//Ho/rr/oR//

A pokol bugyraiban... Első helyről, mintha benne lennél!!!

Nehéz szavakat találni és összegezni a látottakat, mert rengeteg háborús filmhez volt szerencsém, és ez a minisorozat egytől egyig bemutatja a háború sötét poklát. Ilyen hatást még nem váltott ki belőlem film vagy sorozat, mert valami hihetetlen, mil... Teljes kritika

2017.01.18 dulkap

Egy nagyon régi elmaradásomat pótoltam most be. Tetszett a sorozat, de azért annyira nem dobtam hanyatt tőle magam, mint amennyire mások értékeléséből várható volt. Egy nagyon korrekt és nagyon profin megcsinált minis sorozat, csak nekem az első felé... Több

2020.07.10 MP170506

Kiváló sorozat, amit az élet, a háború írt. Remek színészek játszanak benne, hitelesen hozzák a karakterüket. Megrázó, megindító dráma, mely bemutatja milyen kötelékek, szövetségek alakulnak ki egy háborúban.

2020.03.26 Robinson76

Minden idők legjobb háborús sorozata

Az amerikai hadsereg 101. számú légi hadosztályának 506. ezredének 2. világháborús történetét meséli el ez a remekmű. Az egyik legnagyobb szabású és költségvetésű sorozat 10 részen keresztül ad betekintést a háború borzalmaiba, az alakulat életébe, és a tagok bajtársias összetartozásának is emléket állít. Mindezt Steven Spielberg és Tom Hanks bábáskodása alatt teszi, szenzációs színészi alakításokkal, frenetikus képi világgal. Szigorúan kötelező darab!

2022.07.14 Fikatours_blogger

Korrekt iparos munka

Féltem, hogy már megint én leszek fanyalgó csávó, akinek semmi nem jó, és úgy látom, tényleg ez a helyzet. Én kicsit csalódtam ebben a rekord költségvetésű, Spilberg és Hanks nevével fémjelzett sorozatban. Lehet, hogy azért, mert már vagy száz II. világháborús filmet láttam és ez a történet nem adott hozzá újat. Az is lehet, hogy a Ryan közlegény túl magasra tette a mércét, nem tudom. Csak azért gondoltam megosztani a véleményemet, nehogy más is túlzott elvárásokkal üljön le megnézni ezt az alkotást.

2022.04.08 Lóri Ádámcsik

A legjobb II. világháborús sorozat

Soha nem lett volna szabad megtörténnie ennek a sok szörnyűségnek. A sorozat olyan részletesen és mélyen bemutatta az akkori katonák életét, mintha ott harcoltunk volna mellettük. Dicsőség nekik, akik a békéért harcoltak!

2017.01.20 Olivér Rózsa

Mindegyik rész fantasztikusan van megcsinálva. Szinte fel se tudjuk fogni hogy mi is ment igazán a frontvonalban. Külön tetszett hogy nem egy szereplőt mutattak be és annak a szemszögéből néztük a háborút hanem egy osztagot mutatott és részenként mindig más kapott egy kicsit nagyobb szerepet. 10/10

2018.03.22 hackerjulcsi

Imádom! Hatalmas színészi játék, élethű felvételek és ötletes kameramozgások vannak a sorozatban. Egyetlen olyan sorozat, amit egyhuzamban néztem meg, mert nem tudtam lekattanni róla. Ajánlom!

2019.04.28 iq.csabi

Nagyon jó sorozat. Mindenképpen érdemes megnézni. Nagyon jól adja át a háború érzését. A szereplők hitelesek, a történet pedig igaz cselekményen alapul.

2015.11.01 Niki18

Legesleges legjobb sorozat, amit valaha láttam. Az előttem szólókkal mindenben egyetértek. Nagyon megfogott engem az Elit alakulat. Minden szempontból a legjobb sorozat.

2016.05.21 Vadgazda

A HBO régóta tudja hogy kell igazán jó sorozatot készíteni. Kifejezetten tetszik a veteránok visszaemlékezése a részek elején. Nagyon jól mutatja be a desszantosok világát a második világháború pokla közepette. Kifejezetten ajánlott!