Az elit alakulat

Band of Brothers

2016.05.21 Vadgazda

A HBO régóta tudja hogy kell igazán jó sorozatot készíteni. Kifejezetten tetszik a veteránok visszaemlékezése a részek elején. Nagyon jól mutatja be a desszantosok világát a második világháború pokla közepette. Kifejezetten ajánlott!

2019.02.07 vyctoria79

A II.VH történetéről szóló filmek kedvelőinek kötelező darab. Hanks tökéleteset alkotott ezzel a sorozattal. Remekül mutatja be a háborút az "egyszerű" harcoló katonák szemszögéből.

2016.06.16 Edeske

Szerintem az egyik legjobb sorozat. Annak ellenére hogy sorozat mégis igazi jó története van és minden része megfelel egy-egy érdekes, izgalmas filmnek.

2017.04.18 Wolowitz

Nagyon megindító és odafigyelnek minden apró részletre. Ezért kedveltem annyira.Rám ez igazán elemi erővel hatott mert szerintem tökéletesen megfogta a film a lényeget. Ilyet szívesen néz az ember bármikor. Szerintem kiváló kis alkotásra sikerült. Imádtam.

2016.04.04 Gergely Varju

Ismerjük a régi sztereotípiát: " HBO az ahol pár éves filmeket ismételgetnek hosszú ideig, amik nemsokára a többi tévén is ott lesznek". A mai igazság az, hogy a HBO család (Cinemaxot is beleértve) a legjobb alkotásokat megteremtő társaság. Az Elit... Több

2015.10.29 krysn95

HBO mini sorozat a legjobbaktól. Reális, átgondolt, kidolgozott. Nem véletlen a 9.2-es IMDB pont. Hiteles ábrázolás, jól felépített karakterek. Belegondolni is rossz, hogy mik zajlottak ebben a korszakban.

Az HBO nagyon kitett magáért, ez egy nagyszerű sorozat, mely rendkívül jól és tartalmasan mutatja be a háborúban történteket, érdemes megnézni!

2015.02.06 Manyi

Izgalmas, igazi akciófilm. Az ember beleéli magát a katonák megpróbáltatásaiba, küzdelmébe. Engem lekötött, ajánlom mindenkinek!

2015.10.09 Alexa

Számomra az egyik legjobb alkotás a háborúról. Lassan bontakozik ki, de éppen ettől lesz olyan jó, amilyen. Ettől válik reálissá a számomra, így képzelem el a katonák mindennapjait a fronton.

2015.06.17 Melibaba

Ryan közlegény megmentése után a legjobb háborús filmélményt nyújtotta, alapos karakterépítéssel és drámai csatajelenetekkel.

2015.12.22 prof.zoltan

A II.világháborúról készült legjobb alkotás, ami valaha napvilágot látott! Egy mestermű minden tekintetben, amit mindenkinek kötelező lenne látnia!

2016.11.08 tjanika

Egyébként is rajongok a . világháborús filmekért,ezzel meg még jobban megszerettem.Nem akartam megnézni,de a nejem unszolására elkezdtem és egy nap alatt megnéztem az első felét annyira tetszett. Ajánlom mindenkinek aki szereti ezeket a témájú filmeket.A zenéje szintén nagyszerű lett.

2022.04.13 Boro

Én alapvetően nem nézek háborús filmeket, anno ezt a sorozatot is csak ezért kezdtem el nézni, mert nagyszerű visszajelzéseket kapott és kíváncsivá tett. Azzal, hogy elkezdtem nézni, beléptem ebbe a világba, és nem eresztett, egészen az utolsó részig fogva tartja a nézőt. Olyan élményt ad, amit eddig csak kevés sorozat.

2015.12.21 Zsu99

Az egyik legjobb háborús dráma. Megragadó események, kemény, erős "szókimondó" film, amihez mindenképpen kell egy idegzet, de igazi élményt nyújt. Műfaj kedvelőinek kötelező!